ساعت Hey Plus Watch شیائومی با قیمت ۶۲ دلاری معرفی شد

ساعت Hey Plus Watch شیائومی با قیمت 62 دلاری معرفی شدپلتفرم Youpin یکی از سیستم‌های تحت سرمایه گذاری شیائومی بوده که به معرفی برخی محصولات می‌پردازد و به تازگی ساعت Hey Plus Watch را معرفی کرد.

این ساعت هوشمند تحت برند Hey Plus ارائه شده و در سال ۲۰۱۸ اولین گجت پوشیدنی خود را به عنوان دستبند تناسب اندام ارائه داد. سپس در سال ۲۰۱۹ مدل Hey Plus 1s را ارائه داد و هر دو مدل نمایشگر AMOLED داشتند.

ساعت Hey Plus Watch به صفحه نمایش ۱.۷۸ اینچی AMOLED مجهز شد. صفحه نمایش مربعی با حاشیه گرده بوده و ضخامت مطلوبی دارد. وزن این ساعت هوشمند حدود ۳۸ گرم است و از قاب میانی آلیاژ آلومینیوم استفاده بهره می‌برد. این دستگاه بیش از ۱۰۰ حالت ورزشی را ردیابی کرده و شامل پشتیبانی از Alipay هم می‌شود.

ساعت Hey Plus Watch زیبا و خوش قیمت

گذشته از آن ساعت دارای مجموعه‌ای از بندهای رنگارنگ است که خریداران می‌‎توانند از بین آنها انتخاب کنند. از نظر عمر باتری، ساعت Hey Plus Watch می‌تواند تا ۲۱ روز در حالت استفاده سنگین دوام بیاورد در حالی که در حالت استفاده معمولی، عمر باتری به ۲۹ روز می‌رسد.

علاوه بر این، ساعت جدید دارای قابلیت سنسور سنجش اکسیژن خون، نظارت ۲۴ ساعته ضربان قلب، نظارت بر خواب، آموزش تنفس و یادآوری پیام هم است.  هر صفحه می‌تواند ۷۲ کاراکتر چینی را نمایش دهد و پیام‌ها، وی چت، QQ و پیام‌های دیگر را می‌توان در یک نگاه مشاهده کرد.

همانطور که قبلا گفته شد، ساعت Hey Plus Watch شیائومی با قیمت ۶۲ دلار از ماه دسامبر سال جاری عرضه شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید