شیائومی دو پرچم‌دار از سری Xiaomi 12 را برای ۲۸ دسامبر تایید کرد!

شیائومی دو پرچم‌دار از سری Xiaomi 12 را در 28 دسامبر معرفی خواهد کرد شیائومی اوایل امروز اعلام کرد که ۲۸ دسامبر (۷ دی) تاریخ معرفی سری Xiaomi 12 خواهد بود و سپس اطلاعات بیشتری مبنی بر این‌که ما شاهد رونمایی از دو پرچم‌دار خواهیم بود، داد.

برخی از مشخصات ساختاری سری Xiaomi 12

سری Xiaomi 12 دارای صفحه نمایش کمی خمیده خواهند بود که با اطلاعات قبلی نمایشگر منحنی از هر چهار طرف، در تضاد است؛ به این معنی که این‌ها احتمالاً شیائومی ۱۲ و شیائومی ۱۲ پرو هستند.

شیائومی دو پرچم‌دار از سری Xiaomi 12 را برای ۲۸ دسامبر تایید کرد! - ۲۰۲۱۱۲۲۲ ۱۷۳۵۴۵ scaledهر دو مدل دارای چیپست اسنپدراگون ۸ نسل ۱ خواهند بود و مجموعه‌ای از نکات برجسته عملکرد در یک پست وبلاگ جداگانه Weibo به اشتراک گذاشته شده است. هیاهوی پلتفرم جدید کوالکام در دفتر مرکزی شیائومی واقعی است، اما نتایج واقعی چیزی است که برای مصرف کنندگان اهمیت دارد.

شیائومی دو پرچم‌دار از سری Xiaomi 12 را برای ۲۸ دسامبر تایید کرد! - ۲۰۲۱۱۲۲۲ ۱۷۳۶۵۱ scaledدر همین حال، یک دستگاه شیائومی ۱۲ نیز تست Geekbench را پشت سر گذاشت و نتایج حدود ۸ تا ۱٠ درصد بهتر از گوشی‌های مجهز به اسنپدراگون ۸۸۸ پلاس است، امتیاز ۱۲۲۴ را در بخش تک هسته‌ای و امتیاز ۳۸۲۳ در بخش چند هسته‌ای کسب کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید