مشخصات گوشی شیائومی CIVI به بیرون درز کرد!

اولین اطلاعات سخت افزاری گوشی شیائومی CIVI آشکار شد

شیائومی در رویداد ۲۷ سپتامبر یا همان ششم مهر، از تلفن هوشمند جدید خود به نام شیائومی CIVI رونمایی خواهد کرد که طبق تصاویر منتشر شده، طراحی متفاوت هم دارد.

 تاکنون اطلاعات محدودی که بیشتر در زمینه طراحی این گوشی هوشمند بود، منتشر شد. به تازگی از طریق حساب ویبو یکی از آشکارسازان صنعت، اطلاعاتی درباره شیائومی CIVI به بیرون درز پیدا کرد. گفته شده این دیوایس از پردازنده اسنپدراگون 778G قدرت گرفته که پیش از این در شیائومی 11 Lite NE 5G هم به کار گرفته شد.

اگرچه می‌دانیم اسنپدراگون ۷۷۸ نسبت به ۷۸۰ موجود در Mi 11 Lite 5G عملکرد بالاتری ارائه نمی‌دهد، اما شیائومی مدعی است با یک گوشی قدرتمند رو به رو هستیم. گذشته از آن در شیائومی CIVI یک باتری ۴۵۰۰ میلی آمپرساعتی هم وجود دارد.

شیائومی CIVI گوشی متفاوتی از چینی ها

اولین اطلاعات سخت افزاری گوشی شیائومی CIVI آشکار شداین حجم باتری در گوشی با ضخامت ۶.۹ میلیمتری و وزن ۱۶۶ گرمی بسیار عجیب است. سری Mi 11 Lite با آن که ضخامت مشابه دارند اما باتری کم ظرفیت‌تر ۴۲۵۰ میلی آمپرساعتی در آنها تعبیه شد. براساس تصاویر تاکنون انتشاریافته، شیائومی CIVI دارای طراحی شبیه به محصولات vivo و OPPO است. دوربین آن درون یک ماژول مستطیل شکل باریک قرار گرفته که سه حسگر دوربین را درون خود جای داده است.

همچنین باید به نمایشگر منحنی با حفره دوربین در مرکز صفحه نمایش هم اشاره کنیم. اطلاعات بیشتری در کار نیست و باید منتظر ماند تا در تاریخ شش مهم یا ۲۷ سپتامبر شیائومی در نهایت تازه وارد خود را معرفی کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید