تصاویر جدید منتشر شده از گوشی Xiaomi CC11 چه اطلاعاتی به ما می‌دهد؟

گوشی Xiaomi CC11

مدتی پیش بود که شایعاتی از شرکت شیائومی به گوش می‌رسید که بر اساس این شایعات این شرکت در حال ساختن سری جدید از تلفن‌های هوشمند است که با نام Xiaomi CC11 شناخته می‌شوند. پس از مدتی اطلاعات این سری جدید در TENAА ثبت شد و طرفداران این شرکت چینی بزرگ بی‌صبرانه منتظر ارائه این تلفن همراه بودند.بنا به گزارش gsmarena اکنون تصاویر جدید و رسمی از این محصول جدید منتشر شده که برخی مشخصات این گوشی هوشمند را مشخص می‌کند.

جدیدترین تصاویر منتشر شده از سری گوشی Xiaomi CC11

 

با توجه به آنچه که در تصاویر منتشر شده می‌بینیم، ماژول دوربین سری گوشی Xiaomi CC11  شباهت بسیار زیادی به سری گوشی‌های Mi 11 دارد. سری گوشی‌های Mi 11 آخرین بالارده ارائه شده توسط شرکت شیائومی است که در حال حاضر طرفداران بسیار زیادی دارد.

با این حال شایعاتی شنیده می‌شود که با توجه به آن‌ها به نظر می‌رسد که سری Xiaomi CC11 شباهت بسیار زیادی به این سری بالا رده داشته و شاید آنگونه که ما تصور می‌کنیم مجموعه‌ای مستقل و جدا نباشد. به نظر می‌رسد که عنوان CC11 تنها یک کدنیم بوده و این گوشی همراه در حقیقت Mi 11 Lite NE است. این امر ممکن است مانند اتفاقی باشد که برای تلفن هوشمند Mi Note 10 و عنوان CC9 Pro رخ داده بود.

اگرچه کیفیت تصویر عالی نیست اما می‌بینیم که هیچ لنز پریسکوپی روی ماژول آن وجود ندارد. علاوه بر آن یک فلش LED و دکمه‌های کلیدی تلفن هوشمند در سمت است آن مشخص هستند. دو هفته دیگر این شرکت بزرگ چینی در طی یک رویداد رسما از این تلفن هوشمند مرموز رونمایی خواهد کرد و به احتمال زیاد موضوع این کنفرانس سری CC11 نبوده و بلکه سری Mi 11T معرفی خواهد شد.

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید