اولین تصاویر Black Shark 4 منتشر شد

در حالی که اکثر گوشی‌های گیمینگ از قیمت متوسط رو به بالا یا بالایی برخوردارند، بر اساسا اطلاعات جدید به نظر می‌آید شیائومی Black Shark 4 ممکن است با هزینه کمتری نسبت به پیشینیان و رقبای خود به بازار عرضه شود.

Black Shark 4 شیائومی

گواهینامه Black Shark 4 در وب‌سایت TENAA چین صادر شده است و عکس‌های منتشر شده به ما این اجازه را داده است که اطلاعاتی از این گوشی به دست آوریم.

این گوشی دارای شماره مدل PRS-A0 است، در حالی که قبلاً شنیده بودیم بلک شارک ۴ شماره مدل KRS-A0 دارد. این باعث شده است که برخی بر این باور باشند که این تصاویر مربوط به Black Shark 4 نیست، بلکه یکی دیگر از اعضای این خانواده، Black Shark 4 Pro است. اما با توجه به مشخصات آن، این تصاویر مربوط به یک مدل Lite یا، به احتمال قوی‌تر، همان Black Shark 4 “استاندارد” است.

از آنجا که Black Shark 4 هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است و این شایعات تغییرات بزرگی را در این خط نشان می‌دهد، توصیه می‌کنیم تا زمانی که اطلاعات توسط شرکت به طور رسمی اعلام شوند همه آن‌ها را باور نکنید. ممکن است این تلفن PRS-A0 نسخه‌ای باشد که مثلاً فقط در بازار چین عرضه شود یا به کل با محصول نهایی تفاوت داشته باشد.

Black Shark 4 - عکس تنا

اگر گوشی‌های قبلی Black Shark یا به طور کلی گوشی‌های گیمینگ را دیده باشید، احتمالاً تصاویر ارائه شده از  Black Shark 4 برایتان عجیب خواهد بود- ظاهر آن برای گوشی گیمینگ بسیار ساده است و فاصله زیادی با طراحی‌های متمایز، زاویه‌دار و LEDدار اکثر آن‌ها دارد.

مشخصات Black Shark 4

در لبه سمت چپ یک دکمه تنظیم صدا وجود دارد و دکمه پاور در لبه سمت راست قرار گرفته است همانند باقی گوشی‌های بلک شارک. با این وجود، در سمت راست دو دکمه کنترل ماشه‌ای برای بازی و یک اسکنر اثرانگشت نیز نصب شده است.

گوشی‌های بلک شارک معمولاً روی صفحه اسکنر اثرانگشت دارند، بنابراین این اسکنر کناری تغییر بزرگی است. اینطور حدس زده می‌شود که تغییر محل قرارگیری اسکنر اثرانگشت نشانه‌ای از پایین آوردن کیفیت صفحه است، که می‌تواند قیمت این گوشی را مقرون‌به‌صرفه کند، هرچند تمام این موارد در حال حاضر حدس و گمان است.

همانند Black Shark 3، به نظر می‌رسد سه دوربین عقب برای Black Shark 4 وجود دارد که به صورت افقی مانند سامسونگ گلکسی S10 قرار گرفته‌اند. دوربین‌ها از نظر اندازه کلی گوشی کاملاً کوچکند، که می‌تواند نشان‌دهنده بزرگ بودن این گوشی باشد.

اگر آرم بلک شارک در پشت گوشی نبود، با ظاهر کنونی به سختی باور می‌کردیم که این تصاویر متعلق به نسخه نسل بعدی گوشی گیمینگ بلک شارک شیائومی باشد.

انتظار می‌رود بلک شارک ۴ در مارس ۲۰۲۱ معرفی شود، بنابراین باید تا آن زمان صبر کنیم تا ببینیم این گوشی واقعاً به چه شکل خواهد بود

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید