شیائومی می بند 8 ، اتفاقی جدید در دنیای مچ‌بند‌های هوشمند

شیائومی می بند 8 از جمله جدیدترین مچ‌بندهای موجود در بازار به شمار می‌آید. انتظار می‌رود این مچ‌بند در هفته آینده توسط شرکت شیائومی به طور کامل معرفی شود. بر اساس گفته‌های شیائومی، این مچ‌بند موجب ایجاد یک پیشرفت بی‌نظیر در دنیای مچ‌بند‌های هوشمند خواهد شد. لی جون، رئیس شرکت شیائومی در روزهای اخیر تیزرهای خاصی را به نمایش گذاشته است که نشان می‌دهند این مچ‌بند جدید می‌تواند با طراحی خاص خود، موجب جلب رضایت خاطر کاربران شود.

بر اساس گفته‌های لی جون شیائومی می بند 8 در پنج طرح مختلف به کاربران عرضه می‌شود تا هر فردی بتواند بر اساس نحوه استایل مدنظر خود این محصول را خریداری کند. قبلاً هم شاهد عرضه می بندهای شیائومی در طرح‌ها و شکل‌های مختلف بوده‌ایم، اما ظاهراً این بار تعداد طرح‌های در نظر گرفته شده برای این محصول بیشتر از مدل‌های پیشین است.

طراحی و ساختار شیائومی می بند 8 چگونه است؟

شیائومی می بند 8 احتمالاً یک طراحی خاص به شکل pill – shaped (شبیه به کپسول) خواهد داشت. مچ‌بند می هشت دارای سه مدل گیره مختلف است که می‌توان به کمک آن‌ها از این محصول در محیط‌های مختلفی استفاده کرد. در واقع این امکان برای کاربران وجود دارد که مچ‌بند می 8 را به تجهیزاتی همچون کیف و یا کفش خود نیز متصل کنند.

علاوه بر این، ظاهراً شیائومی می بند 8 دارای چندین واچ فیس (watch face) مختلف خواهد بود تا کاربران بتوانند بر اساس نیاز و سلیقه خود نسبت به تغییر ظاهر آن اقدام کنند. این موارد از جمله مهم‌ترین اطلاعات رسمی و معتبری به شمار می‌آیند که تا پیش از معرفی می بند 8 در اختیار خبرگذاری‌ها قرار گرفته است.

وجود بندهای دو تکه در شیائومی می بند 8

ویژگی دیگری که در رابطه با شیائومی می بند 8 باید به آن اشاره کنیم، کنار گذاشتن بند‌های یک تکه در این محصول است. بندهای یک تکه برای سال‌های متمادی هویت اصلی می بند‌های مختلف شیائومی به شمار می‌آمدند و در واقع پایه و اساس طراحی این مچ بندها بودند. ظاهراً شیائومی قصد دارد این نوع طراحی را به طور کامل کنار بگذارد، زیرا در می بند 8 خبری از این نوع بند‌های یک تکه نیست و آن‌ها جای خود را به بندهای دو تکه داده‌اند.

این احتمال می‌رود که صفحه نمایش می بند 8 یک صفحه نمایش از نوع امولد با سایز 1.62 اینچی باشد. این نوع صفحه نمایش برای یک مچ بند مقرون‌به‌صرفه واقعاً عالی به نظر می‌رسد، زیرا می‌توان از بابت شفافیت و نمایش عمیق رنگ مشکی در آن اطمینان خاطر داشت. علاوه بر این، امولد بودن نمایشگر مدنظر باعث می‌شود تا بتوان حالت همیشه روشن یا always on display بهتری را در این مچ بند مشاهده کرد.

همانند مدل پیشین، شیائومی می بند 8 دارای ۱۰۰ حالت ورزشی مختلف خواهد بود. این ۱۰۰ حالت ورزشی گزینه‌های متنوعی از دویدن تا شنا را در بر می‌گیرند. با توجه به این موضوع می‌توان گفت که می‌بند هشت یک مچ‌بند همه‌کاره به نظر می‌رسد و می‌توان آن را یک جایگزین مناسب برای برخی از ساعت‌های هوشمند ارزان قیمت دانست.

پیش‌بینی قیمت می بند 8 چقدر خواهد بود؟

اگرچه نمی‌توان تخمین صحیحی در رابطه با قیمت شیائومی می بند 8 اعلام کرد، اما پیش‌بینی‌های موجود توسط منابع چینی نشان می‌دهند قیمت این محصول احتمالاً 250 یوان خواهد بود که تقریباً برابر با 30 الی 35 دلار است. این قیمت، می بند 8 را به یکی از بهترین و ارزان‌ترین مچ‌بندهای ورزشی موجود در بازار تبدیل می‌کند. در هر صورت باید تا زمان عرضه رسمی می بند هشت از شرکت شیائومی منتظر بمانیم و ببینیم آیا کاربران از این محصول به خوبی استقبال می‌کنند یا ویژگی‌های گفته شده برای آن‌ها اهمیت چندانی نخواهد داشت.

شیائومی می بند 8 ، اتفاقی جدید در دنیای مچ‌بند‌های هوشمند
xiaomi-band-8

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید