برخی از گوشی‌های شیائومی به دلیل آماده‌سازی اندروید 12 بر روی کانال تست داخلی تنظیم خواهند شد 

برخی از گوشی‌های شیائومی به دلیل آماده‌سازی اندروید 12 بر روی کانال تست داخلی تنظیم خواهند شد یک اطلاعیه رسمی روز پنجشنبه در انجمن چینی شیائومی در مورد پوسته MIUI 13 مبتنی بر اندروید ۱۲ منتشر شد. این اطلاعیه اذعان کرد که به دلیل تغییراتی در طراحی و ساختاری در اندروید ۱۲، چندین مدل از گوشی‌های شیائومی پرچم‌دار و رده بالا به کانال تست داخلی از نسخه بتا عمومی تنظیم می‌شوند.

این به احتمال زیاد به این معنی است که کاربران گوشی‌های شیائومی مربوطه که بخشی از برنامه بتا هستند، دیگر برای مدتی به‌روز‌رسانی‌های جدید را دریافت نخواهند کرد. در عوض، تمام تست‌های bleeding edge به صورت داخلی توسط خود شیائومی (از طریق IT Home) انجام می‌شود.

اما پس از مدت زمان محدود تست داخلی، کاربران دوباره می‌توانند طبق معمول برای نسخه بتا عمومی ثبت‌نام کنند.

لیست گوشی‌های شیائومی که روی کانال تست داخلی تنظیم خواهند شد

برخی از گوشی‌های شیائومی به دلیل آماده‌سازی اندروید 12 بر روی کانال تست داخلی تنظیم خواهند شد  - MIUI 13 Logo Featured A 696x392 1دستگاه‌هایی که تحت تأثیر این اقدام موقت قرار می‌گیرند در زیر فهرست شده‌اند:

  •  شیائومی Mi 11 Ultra
  •  شیائومی Mi 11 Pro
  •  شیائومی Mi 11
  •  شیائومی 11 Youth Edition (با نام مستعار Xiaomi 11 Lite 5G NE)
  •  ردمی K40 (با نام مستعار POCO F3/Mi 11X)
  •  ردمی K40 Pro (معروف به Mi 11X Pro)
  •  شیائومی Mi 10 S
  •  شیائومی Mix 4

شیائومی در اوایل این ماه کاری مشابه انجام داده بود، دوباره احتمالاً در آماده‌سازی MIUI 13، به طور موقت ساخت MIUI 12.5 بتا را برای همه دستگاه‌ها به حالت تعلیق درآورد.

برخی از گوشی‌های شیائومی به دلیل آماده‌سازی اندروید 12 بر روی کانال تست داخلی تنظیم خواهند شد  - File 20211224 164649 703x420 1

طبق گزارشات قبلی، حداقل دو مدل از سری ۱۲ شیائومی در  ۲۸ دسامبر (۷ دی) به همراه MIUI 13 عرضه خواهند شد. وانگ هوآ (مدیر کل روابط عمومی شیائومی)، اخیراً با اعلام اینکه قبلاً از MIUI 13 استفاده کرده است، به این موضوع اشاره کرد که سیستم باید ظرف دو روز آماده شود.

در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد MIUI 13 وجود ندارد، اما لوگوی هفته گذشته، لوگو پوسته نرم افزار را برای اولین بار فاش کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید