عرضه شیائومی ۱۴ به جای شیائومی ۱۳ و ۱۳ پرو!

گوشی Xiaomi13 با فناوری شارژ سریع 67 واتی همراه استپیش‌بینی شده که شیائومی گوشی‌های پرچمدار نسل بعدی خود را بعد از معرفی چیپست اسنپدراگون ۸ نسل ۲  ارائه کند. شایعاتی که تاکنون به گوش رسیده، همگی می‌گویند گوشی‌های پرچمدار بعدی شیائومی با نام‌های تستی مانند شیائومی ۱۳ و شیائومی ۱۳ پرو خطاب می‌شود. اما برخلاف این‌ها، شواهد جدیدی که در Weibo منتشر شده نشان می‌دهد که این دستگاه‌ها را می‌توان شیائومی ۱۴ و شیائومی ۱۴ پرو 14 نامید.

عرضه شیائومی ۱۴ به جای شیائومی ۱۳ و ۱۳ پرو!

اکنون در وبسایت Weibo علاوه بر تصویری از کارتن جعبه‌های خرده‌فروشی شیائومی ۱۴، تصویر دیگری در حال پخش شدن است به مشخصات کلیدی دستگاه و شماره مدل 2211133C اشاره شده است.

این تصویر نشان می‌دهد که دستگاه رابط کاربری MIUI 14.0.2.0 را روی سیستم عامل اندروید ۱۳ اجرا می‌کند و ار وصله امنیتی اندروید برای ماه اکتبر  برخوردار است. این دستگاه از تراشه موبایل اسنپدراگون ۸ نسل ۲ به همراه ۱۱ گیگابایت رم پشتیبانی می‌کند.

عرضه شیائومی ۱۴ به جای شیائومی ۱۳ و ۱۳ پرو! - Xiaomi 14 specs 696x1310 1صحت تصاویر بالا تایید نشده؛ از این رو، بهتر است منتظر گزارش‌های جدیدتر باشیم تا دریابیم آیا گوشی‌های پرچمدار بعدی شیائومی، شیائومی ۱۴ و شیائومی ۱۴ پرو خواهند بود یا خیر. با این حال، این احتمال وجود دارد که شیائومی عدد ۱۳ را برای گوشی‌های پرچمدار خود نادیده بگیرد، زیرا در برخی کشورها این یک عدد بدشگون محسوب می‌شود.

به احتمال زیاد شیائومی تاریخ عرضه گوشی‌های پرچمدار بعدی خود را در هفته آینده تایید خواهد کرد. انتظار می‌رود این مجموعه دارای دو دستگاه باشد، یکی با فرم فشرده و صفحه نمایش ۶.۲۶ اینچی و دیگری با صفحه نمایش ۶.۷ اینچی.

انتظار می‌رود که هر دو دستگاه MIUI 14 آینده این شرکت را اجرا کنند. گزارش اخیر نشان می‌دهد که شرکت قبلاً آزمایش داخلی این دو دستگاه را در بازارهای آسیایی آغاز کرده است و این نشان می‌دهد که این دستگاه‌ها ممکن است به زودی وارد بازار جهانی شوند. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید