شیائومی ۱۳ اولترا بروزرسانی‌های روزهای اولیه عرضه خود را برای بهبود عملکرد دوربین دریافت می‌کند

جدیدترین محصول شیائومی، گوشی هوشمند ۱۳ اولترا، از زمان عرضه اخیر خود در چین، سر و صدای زیادی را در جامعه فناوری به پا کرده است. بررسی‌های اولیه دوربین این گوشی را به عنوان بهترین دوربین اندرویدی موجود در بازار معرفی کرده‌اند. با این حال، این شرکت به موفقیت‌های خود بسنده نمی‌کند و تاکنون چند بروزرسانی برای این دستگاه در چند روز اول عرضه خود منتشر کرده است.

Xiaomi

شیائومی ۱۳ اولترا بهترین دوربین موبایلی را در اختیار دارد

در عرض ۲۴ ساعت پس از عرضه، دو نسخه از آپدیت MIUI 14 OTA در دسترس کاربران قرار گرفته است. تمرکز اصلی این بروزرسانی‌ها بر روی بهبود چشمگیر عملکرد دوربین شیائومی ۱۳ اولترا است. در پچ اول، MIUI 14.0.7.0، بروزرسانی کاملاً قابل‌توجهی محسوب می‌شود، با ظرفیت حداکثر ۶/۵ گیگابایت، همراه با دو پچ امنیتی گوگل. ویژگی‌های بهینه‌سازی دوربین شامل تنظیمات نسبت بزرگنمایی پیش‌فرض حالت عکاسی خیابانی و فاصله فوکوس ثابت برای همان حالت است.

Xiaomi

پچ دوم، MIUI 14.0.8.0 که اندکی پس از پچ اول منتشر شد، حجم نسبتاً کمتری دارد و تنها ۸۷ مگابایت است. با این وجود، شیائومی به همه کاربران توصیه کرده که این پچ جدید را نصب کنند، که نویدبخش بهبود تجربه کاربری، پایدارتر کردن سیستم و افزایش کیفیت کلی عکسبرداری است. سه ارتقای اصلی در این پچ شامل بهینه‌سازی کیفیت تصویر برای صحنه‌های خاص، تنظیم نسبت بزرگنمایی پیش فرض حالت عکاسی خیابانی و فاصله فوکوس ثابت برای همان حالت است.

در حالی که پچ‌های اخیر باید بخشی از جدیدترین بروزرسانی شیائومی باشد، اما هدف اصلی بهبود کیفیت دوربین شیائومی ۱۳ اولترا است که در حال حاضر هم عملکرد چشمگیری دارد. شیائومی به دلیل عرضه به‌موقع بروزرسانی‌های شهرت دارد و این شرکت به کاربران توصیه کرده که به محض دریافت دستگاه به اینترنت متصل شوند تا اطمینان حاصل کنند که بهینه‌سازی دوربین ارائه‌ شده در آخرین بروزرسانی این شرکت در دسترس آنها قرار گرفته است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید