شیائومی 13 پرو با رابط کاربری MIUI 14 برای اولین بار به صورت زنده فیلم‌برداری شد

شیائومی 13 پرو با رابط کاربری MIUI 14 برای اولین بار به صورت زنده فیلم‌برداری شداولین عکس زنده از گوشی هوشمند شیائومی 13 پرو در وب منتشر شده است و دستگاه با یک آیتم منو با جزئیات فنی ثبت شده است. این یک مدل تولیدی نیست، بلکه یک نمونه اولیه با اسم رمز nuwa است.

شیائومی 13 پرو با فناوری توسعه رم

این دستگاه ۱۱ گیگابایت رم دریافت کرده و از فناوری توسعه رم پشتیبانی می‌شود که حجم آن را می‌توان ۳ گیگابایت افزایش داد و بر روی یک تراشه با پردازنده‌ای با فرکانس ۳.۰ گیگاهرتز ساخته شده است. شیائومی 13 و شیائومی 13 پرو باید جزو اولین گوشی‌های دنیا باشند که از اسنپدراگون ۸ نسل ۲ بهره می‌برند و فرکانس ۳.۰ گیگاهرتز نیز فرکانس هسته‌ای فوق‌العاده Arm Cortex-X2 است.

شیائومی 13 پرو با رابط کاربری MIUI 14 برای اولین بار به صورت زنده فیلم‌برداری شد - Xiaomi 13 Pro running MIUI 14 filmed live for the.jpegبه گفته منبعی به نقل از یکی از کارمندان شیائومی، گوشی‌های سری Xiaomi 13 قبلاً مرحله نمونه مهندسی را پشت سر گذاشته‌اند، یعنی کاملاً نهایی شده‌اند. اکنون، اشکال‌زدایی نرم‌ افزار احتمالاً در حال انجام است زیرا این مدل‌ها باید اولین مدل‌هایی باشند که رابط کاربری MIUI 14 از قبل روی آن‌ها نصب شده است. در واقع، nuwa از اندروید ۱۳ با رابط کاربری MIUI 14 (بتا) استفاده می‌کند.

کد IMEI دو گوشی Xiaomi 13 به بیرون درز کردطبق شایعات، اولین نمایش شیائومی 13 و شیائومی 13 پرو در ماه نوامبر و پس از معرفی تک تراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۲ برگزار خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید