معرفی خانواده شیائومی ۱۳ به تعویق افتاد

شیائومی ۱۳شیائومی ۱۳ و شیائومی ۱۳ پرو قرار بود امروز (اول دسامبر) رونمایی شوند، اما در آخرین لحظه، این شرکت معرفی این گوشی‌ها را به تعویق انداخت. دلیل تأخیر در بیانیه شیائومی ذکر نشد.

زمان دقیق معرفی شیائومی ۱۳ و شیائومی ۱۳ پرو

با این خبر که  در Weibo پست شده و توسط NotebookCheck مشاهده شده، فقط گفته شده “متاسفانه باید به شما اطلاع بدهیم که معرفی سری Mi 13 به تعویق افتاده. با قطعی شدن زمان دقیق معرفی به شما اطلاع رسانی می‌کنیم؛ از درک و حمایت شما سپاسگذاریم.”

با این حال، حدس‌ها بر این است که که این تاخیر برای قدردانی از جیانگ زمین، رئیس‌جمهور سابق چین است که به تازگی درگذشت.

سوال اساسی این است که معرفی محصولات جدید چه زمانی انجام می‌شود. در این پست هیچ اشاره‌ای به تاریخ جدید نمی‌شود. با این حال، با فرض اینکه تأخیر به دلیلی باشد که در بالا گفتیم، باید خوش بین باشیم که این موضوع برای مدت طولانی ادامه نخواهد داشت، بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که سری Xiaomi 13 هنوز قبل از پایان سال میلادی رونمایی شود.

در این بین، اطلاعات جدیدی به همراه برخی تیزرهای شیائومی منتشر شده که در مجموع به این معنی است که ممکن است در زمان عرضه سری ۱۳ شگفتی‌های زیادی وجود نداشته باشد.

ابتدا، شیائومی در پست‌هایی که اسپارو نیوز منتشر کرده فاش کرد که Xiaomi 13 Pro مجهز به سنسور 1 اینچی برای دوربین اصلی خودش است و هر دو Xiaomi 13 و Xiaomi 13 Pro دارای سنسور ۷۵ میلی‌متری تلفوتو با زوم اپتیکال ۳.۲۶ برابری هستند که از طراحی غیرمعمول “لنز شناور” استفاده می‌کند.

این شرکت همچنین برخی از نمونه‌ تصاویر دوربین را در Weibo به اشتراک گذاشت که با استفاده از این دو لنز گرفته شده‌اند و در زیر می‌توانید تعدادی از آن‌ها را ببینید.

معرفی خانواده شیائومی ۱۳ به تعویق افتاد - 7KuEmzY24gSfiWhVbaQZLk 1200 80.jpg معرفی خانواده شیائومی ۱۳ به تعویق افتاد - Gs9tHrGXaWwL6Ez5P4YoWk 1200 80.jpg

به محض مشخص شدن زمان دقیق معرفی خانواده جدید شیائومی ۱۳ به شما زمان را اطلاع می‌دهیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید