جزئیات و رندرهای شیائومی ۱۳ با طراحی جدید رادیکال فاش شد

جزئیات و رندرهای شیائومی ۱۳ با طراحی جدید رادیکال فاش شدبا پیروی از سامسونگ در سری گلکسی، شیائومی تصمیم گرفته است تا طراحی شیائومی ۱۳ را با آیفون ۱۴ مطابقت دهد و با حذف صفحه‌نمایش خمیده‌ای که آخرین بار در شیائومی ۱۲ دیده شده بود، آن را به طور کامل با صفحه‌نمایش تخت ۶.۲ اینچی با حاشیه‌های کوچک جایگزین کند. در بالای نمایشگر یک دوربین سلفی با سوراخ تراز وسط وجود خواهد داشت. 

جزئیات و رندرهای شیائومی ۱۳

جزئیات و رندرهای شیائومی ۱۳ با طراحی جدید رادیکال فاش شد - Xiaomi 13 5K4 scaledعلاوه بر این، کناره‌های آلومینیومی نیز طراحی کاملاً مشابه آیفون ۱۴، دقیقاً تا خطوط افقی ظریف نوارهای آنتن را دارند.  شیائومی برای اولین بار با شیائومی ۱۲ لایت که در اوایل جولای معرفی شد به این طراحی جدید اشاره کرد.

به‌جای تولید طرح‌های جدید و متمایز، به نظر می‌رسد اکثر سازندگان گوشی‌های هوشمند امسال رویکرد جدیدی را در پیش گرفته‌اند، با سبک‌هایی که به نظر می‌رسد حول طرح‌های مشابه ترسیم شده‌اند که تشخیص عملکرد آن‌ها از یکدیگر را دشوار می‌کند. 

سمت راست دارای دکمه تنظیم صدا در نزدیکی قسمت بالایی است که یک دکمه پاور درست در زیر آن قرار دارد. در زیر، یک پورت USB-C در مرکز و با یک گریل بلندگو در سمت راست قرار دارد. 

در قسمت عقب، برجستگی دوربین با زبان طراحی شیائومی ۱۲ مشترک است، البته با شکل مربعی به جای دال مستطیلی. همچنین در قسمت عقب سیستم دوربین سه گانه وجود دارد. برخلاف لبه‌های تیز جلو، قسمت پشتی شیائومی ۱۳ دارای لبه‌های صاف و منحنی خواهد بود.

شیائومی ۱۳ تقریباً در ابعاد ۱۵۲.۸ در ۷۱.۵ در ۸.۳ میلی‌متر ( ۱۰.۳ میلی‌متر با احتساب برآمدگی دوربین عقب) خواهد بود. 

جزئیات و رندرهای شیائومی ۱۳ با طراحی جدید رادیکال فاش شد - Xiaomi 13 5K1 scaledشایعات قبلی حاکی از آن بود که شیائومی ۱۳ دارای جدیدترین تراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۲ کوالکام خواهد بود، اگرچه این موضوع در حال حاضر تایید نشده است و همچنین گزارش شده است که سامسونگ در حال آزمایش اسنپدراگون ۸ نسل ۲ برای گلکسی اس ۲۳ آینده به همراه نسخه اگزینوس است.

انتظار می‌رود شیائومی برای عرضه جهانی شیائومی 13، به‌ویژه در اروپا و هند، از کمپین بازاریابی بزرگ و بودجه مناسب، استفاده کند. با از دست دادن جایگاه سامسونگ در برابر اپل، این شرکت چینی این فرصت را به عنوان فرصتی برای دستیابی به سهم بازار در برابر رقبای کره جنوبی خود می‌بیند.

ما انتظار داریم که شرکت شیائومی به زودی شیائومی ۱۳ را معرفی کند و پس از آن اواخر نوامبر / اوایل دسامبر عرضه شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید