گوشی Xiaomi 12X یک پرچمدار اقتصادی از شیائومی خواهد بود

گوشی Xiaomi 12X یک پرچمدار اقتصادی از شیائومی خواهد بود

طبق گزارش‌ها شرکت شیائومی سری Xiaomi 12 را در ماه آینده معرفی خواهد کرد، این همان روندی است که برای Mi11 هم در نظر گرفته شد، یکی از اعضای نسل جدید پرچمداران این شرکت گوشی Xiaomi 12X خواهد بود.

به تازگی یکی از افشاگران صنعت فاش کرده که شیائومی یک مدل اقتصادی از پرچمداران خود را تحت عنوان گوشی Xiaomi 12X معرفی خواهد کرد. کاربر Kacper Skrzypek توییتر این اسمارتفون را در پایگاه داده IMEI کشف کرده که به اسم رمز psyche شناخته می‌شود.

این پرونده همچنین شماره مدل 2112123AG را آشکار می‌سازد که حرف آخر در شماره مدل شیائومی به منطقه مورد نظر دستگاه اشاره دارد. در این مورد، “G” به معنای “جهانی” است و معمولاً در مورد مناطقی مانند اروپا، خاورمیانه و آفریقا عرضه می‌شود. در واقع گوشی Xiaomi 12X قرار نیست به بازار هندوستان عرضه برسد.

گوشی Xiaomi 12X یک پرچمدار اقتصادی

گوشی Xiaomi 12X یک پرچمدار اقتصادی از شیائومی خواهد بودافشاکننده درباره مشخصات دستگاه به مواردی چون پردازنده اسنپدراگون ۸۷۰، صفحه نمایش اولد ۱۲۰ هرتزی (FHD +) و دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی در عقب اشاره کرد. به نظر می‌رسد شبیه Xiaomi ۱۱X که مجهز به اسنپدراگون ۸۷۰، پنل اولد ۱۲۰ هرتزی FHD+ و دوربین عقب ۴۸ مگاپیکسلی است، خواهد بود.

امیدواریم شیائومی برای محصول جدید از سنسور ۵۰ مگاپیکسلی سطح پرچمدار بهره گیرد. با این حال، ابعاد گوشی Xiaomi ۱۲X ممکن است جالب‌ترین نکته باشد که تنها ۱۴۵×۶۴ میلیمتر است و یک دستگاه کامپکت به شمار خواهد رفت. از آنجایی که Xiaomi ۱۱X با قیمت ۳۴۹ یورو عرضه می‌شود، مدل جدید احتمالا بیش از ۳۵۰ یورو خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید