شیائومی 12 اس اولترا کانسپت با لنز جداشدنی لایکا سری M رونمایی شد

شیائومی 12 اس اولترا کانسپت با لنز جداشدنی لایکا سری M رونمایی شدشیائومی به تازگی از یک گوشی هوشمند جدید و جالب رونمایی کرده است که در حال کار روی آن است. دستگاه مورد بحث شیائومی 12 اس اولترا کانسپت ادیشن است که دارای تنظیمات دوربین عقب منحصر به فرد است که شامل یک لنز قابل اتصال لایکا برای عکاسی پیشرفته است.

این غول فناوری چینی به تازگی یک تیزر ویدئویی و پوستر تصویری جدیدی را در حساب رسمی خود در Weibo به اشتراک گذاشته است. با نگاهی به این تیزرها، می‌توان متوجه شد که گوشی شیائومی 12 اس اولترا کانسپت، یک مدل رده بالا با تاکید واضح بر عکاسی با دوربین است.

ظاهراً این تلفن مفهومی به طور مشترک توسط شیائومی و لایکا ساخته شده است که می‌خواستند خطوط بین دستگاه‌های تلفن همراه و دوربین‌های حرفه‌ای را محو کنند.

شیائومی مجبور شد گوشی را از نو طراحی کند و به طور قابل توجهی مساحت مادربرد را کاهش دهد و همچنین واحد دوربین را اصلاح کند. مهندسان ماژول پریسکوپ را برداشتند و یک سنسور تصویر یک اینچ دیگری را در مرکز اضافه کردند که در بالای آن یک کریستال یاقوت کبود نصب شده است. خود گوشی هوشمند مهر و موم شده و ضد آب باقی مانده است. 

شیائومی 12 اس اولترا کانسپت با لنز جداشدنی لایکا سری M رونمایی شد - 023d540a 26ae 4ad5 89b4 efa0700d2e0cتیزرهای موجود در وب سایت میکروبلاگینگ چینی نشان می‌دهد که گوشی هوشمند جدید دارای سنسور دوربین اصلی ۱ اینچی در پشت است. همچنین این سنسور با لنز اختصاصی سری M لایکا، که از ماژول دوربین عقب بزرگ قابل جدا شدن است، تکمیل خواهد شد.

طبق یادداشت‌های رسمی، شیائومی اولین شرکتی است که لنز کامل دوربین لایکا را بر روی تلفن هوشمند نصب می‌کند تا عملکرد عکاسی نسخه مفهومی جدید 12S Ultra را افزایش دهد. این شرکت ادعا می‌کند که لنز جدید به شیائومی 12 اس اولترا کانسپت کمک می‌کند تا هم تجربه گوشی‌های هوشمند در سطح پرچمدار و هم یک ابزار عکاسی حرفه‌ای را ارائه دهد. با وجود اینکه جزئیات دقیق دستگاه هنوز مشخص نیست، لی جون، مدیرعامل این برند، جزئیاتی را در مورد دوربین‌ها به اشتراک گذاشت. 

شیائومی 12 اس اولترا کانسپت با لنز جداشدنی لایکا سری M رونمایی شد - What is the smartphone Xiaomi Mi 12S Ultra Concept Machineشیائومی 12 اس اولترا ظاهراً دو سنسور ۱ اینچی ارائه می‌دهد که یکی از آن‌ها یک سنسور معمولی است که در تلفن‌های هوشمند یافت می‌شود و سنسور وسط ماژول با لنزهای خارجی جفت شده است. ساختار ماژول لنز محافظ کاملاً بازطراحی شده است تا دوربین بتواند وزن یک لنز خارجی را تحمل کند. در صورت تمایل می‌توان از یک حلقه آداپتور برای لنزهای سری M لایکا استفاده کرد.

علاوه بر این، این ماژول دارای یک لنز فوق عریض نیز می‌باشد، با این حال، لنز زوم وجود ندارد. قابلیت بزرگنمایی ممکن است فقط توسط لنز خارجی ارائه شود. با لنز F/1.4، میزان نور ورودی در مقایسه با نسخه استاندارد Xiaomi 12S Ultra دو برابر می‌شود و تجربه دوربین را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد.

تصاویر گرفته شده با شیائومی 12 اس اولترا کانسپت

شیائومی اولین عکس‌هایی را که با استفاده از گوشی هوشمند شیائومی 12 اس اولترا کانسپت با دو سنسور 1 اینچی و پشتیبانی از لنزهای لایکا معرفی شد، منتشر کرده است.

شیائومی 12 اس اولترا کانسپت با لنز جداشدنی لایکا سری M رونمایی شد - 1667375099 566 What is the smartphone Xiaomi Mi 12S Ultra Concept Machineشیائومی 12 اس اولترا کانسپت با لنز جداشدنی لایکا سری M رونمایی شد - 1667375094 282 What is the smartphone Xiaomi Mi 12S Ultra Concept Machine

شیائومی 12 اس اولترا کانسپت با لنز جداشدنی لایکا سری M رونمایی شد - 1667375096 250 What is the smartphone Xiaomi Mi 12S Ultra Concept Machineشیائومی 12 اس اولترا کانسپت با لنز جداشدنی لایکا سری M رونمایی شد - 1667375097 936 What is the smartphone Xiaomi Mi 12S Ultra Concept Machineشیائومی 12 اس اولترا کانسپت با لنز جداشدنی لایکا سری M رونمایی شد - 1667375100 741 What is the smartphone Xiaomi Mi 12S Ultra Concept Machineشیائومی 12 اس اولترا کانسپت با لنز جداشدنی لایکا سری M رونمایی شد - 1667375098 868 What is the smartphone Xiaomi Mi 12S Ultra Concept Machineدر حال حاضر، این تمام جزئیاتی است که این شرکت به صورت آنلاین از شیائومی 12 اس اولترا کانسپت به اشتراک گذاشته است. می‌توانیم انتظار داشته باشیم که به زودی تیزرها و افشاگری‌های بیشتری منتشر شود، بنابراین برای به‌روزرسانی‌های بیشتر در مورد این موضوع منتظر بمانید. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید