سری Xiaomi 12S ممکن است دارای نمایشگرهای تاشو باشد!

سری Xiaomi 12S ممکن است دارای نمایشگرهای تاشو باشد!شیائومی اخیراً سه پرچمدار جدید از سری Xiaomi 12S  را به نام شیائومی ۱۲ اس، ۱۲ اس پرو و ​​۱۲ اس اولترا معرفی کرد که همگی پرچمداران نسل جدید هستند.

طبق گزارش ITHome، به لطف پیشرفت‌های فناوری بسته‌بندی که توسط تولیدکنندگان متعدد صفحه نمایش در داخل و خارج از کشور توسعه یافته است، اکنون ممکن است نمایشگرهای مستقیم و منحنی با حاشیه‌های چهار فریم فوق‌العاده باریک تولید شوند. علاوه بر این، شیائومی چندین مدل پرچمدار را با فناوری‌های بسته‌بندی انعطاف پذیر و طراحی صفحه نمایش مستقیم و حاشیه کوچک عرضه خواهد کرد. افشاگر برجسته Digital Chat Station فاش‌های فوق‌الذکر را ارائه داد.

سری Xiaomi 12S با نمایشگر منحنی

برخی از کاربران فکر می‌کنند که Xiaomi Mi 13 Standard Edition در پرچمدار ادعا شده شیائومی این ویژگی را گنجانده شده است. فیلم روی صفحه منحنی تلفن همراه به ویژه بسیاری از کاربران اینترنت را که صدای بلندی برای صفحه مستقیم دارند و از خاموش بودن لمس شکایت دارند، آزرده خاطر کرده است.

سری Xiaomi 12S ممکن است دارای نمایشگرهای تاشو باشد! - 24 15شیائومی Mi 12S، 12S Pro و 12S Ultra فعلی در سری Mi 12S، و همچنین Mi 12X، Mi 12 Standard Edition و Mi 12 Pro در سری Mi 12 از نسل قبلی، همگی دارای طراحی صفحه نمایش منحنی هستند. به گزارش ITHome سری Redmi K50 K50 و K50 Pro از نظر طراحی دارای صفحه نمایش مستقیم هستند.

سری Xiaomi 12S ممکن است دارای نمایشگرهای تاشو باشد! - Xiaomi 12S Ultra is the closest phone to DSLR cameras on Android and iPhone

سری Xiaomi 12S با قیمت ۵۷۰ یورو / ۵۸۰ دلار در چین برای مدل پایه، ۶۷۰ یورو / ۶۸۲ دلار برای نسخه Pro و ۹۵۰ یورو / ۹۶۷ دلار برای Ultra در نسخه پایه با ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی شروع می‌شود. همه دستگاه‌ها در حال حاضر فقط در چین موجود هستند.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید