گوشی شیائومی 12 برای اولین بار با تراشهٔ اسنپدراگون 898 عرضه خواهد شد

گوشی شیائومی 12 برای اولین بار با تراشهٔ اسنپدراگون 898 عرضه خواهد شدیکی از افشاگران قابل اعتماد Digital Chat Station گزارش داد که شیائومی و موتورولا اولین سازنده‌گان گوشی‌های مجهز به تراشهٔ اسنپدراگون 898 خواهند بود. او می‌گوید که موتورولا قصد دارد تا پایان سال جاری محصول خود را معرفی کند، اما شیائومی بار دیگر پیشگام تراشهٔ جدید کوالکام خواهد بود.

گوشی شیائومی 12 برای اولین بار با تراشهٔ اسنپدراگون 898 عرضه خواهد شد - qualcomm snapdragon chip shot cropped 100743809 largeدر همین حال، یکی دیگر از افشاگران(IceUniverse)، امتیازات تراشهٔ اسنپدراگون 898 آینده سایت Geekbench را به اشتراک گذاشت. آنها حدود ۱۵ درصد بالاتر از Snapdragon 888 و حدود ۵ درصد بهتر از Snapdragon 888 Plus هستند.

این تست بدون شک بر روی سخت‌ افزار نیمه تمام اجرا شده، بنابراین ممکن است نمونه اصلی عملکرد بهتری نسبت به امتیازات گیک‌بنچ ارائه دهد.

گوشی شیائومی 12 برای اولین بار با تراشهٔ اسنپدراگون 898 عرضه خواهد شد - iaomi mi 11 kamera2کوالکام به طور کاملا ساده‌ای تراشهٔ پرچم‌دار جدید خود را در اولین روزهای دسامبر (آذر) عرضه می‌کند. در طی سه سال گذشته، مدیرعامل شیائومی در همان صحنه ظاهر شده و تعهد سازنده را ضمیمهٔ آن محصول کرده است.

با این حال، با شایعه تاخیر سامسونگ در عرضه سری گلکسی S22 برای فوریه (بهمن) ۲۰۲۲، موتورولا ممکن است از رقیب کره‌ای خود که به عنوان دومین سازنده‌ای که از آن استفاده می‌کند، پیشی بگیرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید