مشخصات دوربین سلفی شیائومی 12 رسما فاش شد!

مشخصات دوربین سلفی شیائومی 12 رسماً فاش شدپس از اینکه امروز شیائومی رسماً اعلام کرد که شیائومی 12 پرو اولین تلفنی است که از سنسور جدید سونی IMX707 در دوربین اصلی خود استفاده می‌کند، این شرکت اکنون از مشخصات دوربین سلفی شیائومی 12 رونمایی کرده است.

فیلتر زیبایی دوربین سلفی شیائومی 12

شیائومی به Weibo (یک سایت میکروبلاگینگ چینی) رفت تا مشخصات دوربین سلفی شیائومی 12 خود را اعلام کند که مشخص شده است یک سنسور ۳۲ مگاپیکسلی است. اما این همه‌ی ماجرا نیست؛ زیرا دوربین سلفی شیائومی 12 دارای فیلتر زیبایی بومی است.

مشخصات دوربین سلفی شیائومی 12 رسما فاش شد! - Xiaomi 12 front cameraبه گفته شیائومی، این فیلتر زیبایی از جوانسازی پوست در سطح پیکسل پیشرفته بر اساس شبکه متقابل مولد (GAN) استفاده می‌کند که جزئیات پوست را در سطح پیکسل بازسازی می‌کند تا ظاهری شاداب و جوان به پوست بدهد.

برای کسانی که آگاه نیستند، شبکه‌های متقابل مولد (GANs) معماری‌های الگوریتمی هستند که از دو شبکه وابسته به اعصاب استفاده می‌کنند و یکی را در مقابل دیگری (در نتیجه “متقابل”) به منظور تولید نمونه‌های مصنوعی جدید داده‌هایی که می‌توانند برای داده‌های واقعی ارسال شوند، قرار می‌دهند. آن‌ها به طور گسترده در تولید تصویر، تولید ویدئو و تولید صدا استفاده می‌شوند.

مشخصات دوربین سلفی شیائومی 12 رسما فاش شد! - Xiaomi 12 CAD render 696x543 1شیائومی سابقاً اعلام کرده بود که شیائومی 12 و شیائومی 12 پرو با پردازنده اسنپدراگون ۸ نسل ۱ در تاریخ ۲۸ دسامبر (۷ دی) عرضه خواهند شد. شیائومی 12 دارای صفحه نمایش ۶.۲۸ اینچی 1080p خواهد بود و اولین پرچم‌دار جمع و جور این شرکت در مدت زمان طولانی خواهد بود. همچنین شایعه شده است که هر دو مدل به پوسته نرم افزاری Xiaomi 12X و MIUI 13 ملحق می‌شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید