طراحی دوربین گوشی Xiaomi 12 به بیرون درز کرد!

طراحی دوربین گوشی Xiaomi 12 به بیرون درز کرد!گوشی Xiaomi 12 باید قبل از پایان سال جاری وارد بازار شود و ایستگاه گفتگوی دیجیتالی، اطلاعات بیشتر و قابل اعتمادی را در مورد تنظیمات دوربین گوشی Xiaomi 12 ارائه کرده است. آن‌ها ادعا کردند که کمپانی شیائومی در سری جدید، طراحی دوربین را تغییر می‌دهد و دارای یک دوربین اصلی با سنسور ۵۰ مگاپیکسلی خواهد بود.

شایعات حاکی از آن است که دوربین گوشی Xiaomi 12 با صفحه‌نمایش +Full HD مانند هم نسل‌های خود است که نسبت به پنل‌های 1440p در سری Xiaomi ‌Mi 11 کاهش یافته، اما شاید برای نسخه وانیلی ۱۲ در نظر گرفته شود. طراحی نیز نسبت به مدل‌های قبلی (لبه‌ها کمی گرد و یک سوراخ پانچ در گوشه بالا سمت چپ) تݝییری نکرده است.

طراحی دوربین گوشی Xiaomi 12 به بیرون درز کرد! - mass production of xiaomi 12گوشی جدید شیائومی مانند مدل‌های قبلی دارای قابلیت شارژ سریع است و از شارژ سریع ۱۰۰ واتی پشتیبانی می‌کند، چیزی که در حال حاضر در سری Xiaomi 11T استفاده شده‌ است. اسکنر اثر انگشت نوری در زیر OLED بهبود یافته است.

تا رویداد Qualcomm تنها یک هفته باقی مانده است و پس از مشخص شدن چیپست، شیائومی جزئیات بیشتری را در مورد سری پرچم‌داران آینده خود فاش خواهد کرد.

طراحی دوربین گوشی Xiaomi 12 به بیرون درز کرد! - Xiaomi 12

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید