گوشی Xiaomi 11 LE بزودی معرفی می شود

گوشی Xiaomi 11 LE بزودی معرفی می شود

انتظار می‌رود شیائومی تا پایان این ماه از سری Xiaomi 12 رونمایی کند. پیش از آن، این شرکت ممکن است گوشی دیگری از سری شیائومی 11/Mi 11 را هم معرفی کند. در این بین اطلاعاتی مربوط به یک مدل با نام گوشی Xiaomi 11 LE فاش شد.

طبق گزارش شیائومی، این شرکت می‌تواند به زودی یک گوشی با نام Mi 11 LE در چین عرضه کند. شرکت مورد اشاره تصمیم دارد قبل از به کارگیری برند جدید، نام قبلی را همچنان به کار گیرد.

اسم رمز گوشی (Lisa) و کد و شماره مدل (2107119DC) است که از TENAA فاش شد و چیزی نیست جز گوشی Xiaomi 11 Lite 5G NE که قبلاً منتشر شده است. اما بنا به دلایلی، با نام جدید در کشور چین فروخته خواهد شد.

گوشی Xiaomi 11 LE بزودی رونمایی می شود

Xiaomi 11 Lite 5G NE Receiving MIUI 12.5 Enhanced Edition Update in India |  Technology News

گذشته از آن به تازگی یک تیک تاکر ویدئویی منتشر کرده که فاش می‌کند این گوشی هوشمند در ۹ دسامبر یا ۱۸ آذر رونمایی خواهد شد. در نهایت، شیائومی می‌گوید که دستگاه به احتمال زیاد با سیستم عامل V12.5.6.0.RKOCNXM مبتنی بر اندروید 11 راهی بازار می‌شود.

اگرچه این گوشی با نام Mi 11 LE در کد MIUI ذکر شده است، اما به احتمال زیاد  تحت عنوان Xiaomi 11 LE 5G در چین عرضه می‌شود. در حال حاضر، ما مطمئن نیستیم که LE مخفف چیست. احتمالاً به معنای “نسخه Lite” است. برای کسانی که نمی‌دانند، NE در Xiaomi 11 Lite 5G مخفف «نسخه جدید» است.

Xiaomi 11 Lite 5G NE صرفاً Mi 11 Lite 5G با Snapdragon 778G به جای Snapdragon 780G است. در حالی که Mi 11 LE جزئیات آن مشخص نیست.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید