کنسول Xbox Series S پرفروش ترین در بلک فرایدی

 

کنسول Xbox Series S پرفروش ترین در بلک فرایدیدر حالی که انتظار داشتیم کنسول PS5 یا Xbox Series X در بلک فرایدی امسال فروش بالایی داشته باشند، اما دور از انتظار و طبق گزارش‌ها، کنسول Xbox Series S به این موفقیت دست پیدا کرد.

به تازگی وب سایت windowscentral گزارش داده که این کنسول نسل نهمی و ارزان قیمت موفق شده بیش از دیگر رقبا فروش داشته باشد و پرفروش‌ترین کنسول رویداد امسال باشد. این دستگاه با توجه به ابعاد جمع و جور، قیمت اقتصادی و عملکرد سخت افزاری مطلوب، توانسته نظر بیشتر افراد را جلب کند.

گذشته از آن با وجود بلک فرایدی، قیمت ارزان این کنسول بسیار کمتر شده و در نتیجه علاقمندان به گیم تصمیم گرفتند دستگاهی را خریداری کنند که کاملا کارآمد است. این کنسول سال ۲۰۲۰ توسط مایکروسافت معرفی شد و یک سالی از عرضه آن می‌گذرد.

کنسول Xbox Series S صدرنشین فروش در بلک فرایدی

ناگفته نماند بازی‌ها روی کنسول Xbox Series S با وضوح ۱۰۸۰ پیکسل در ۶۰ فریم اجرا شده و یک مدل کاملا دیجیتال است. همچنین طراحی جذاب آن توانسته موردتوجه علاقمندان قرار گیرد. متاسفانه آمار دقیق فروش توسط شرکت‌های تحقیقاتی اعلام نشد و انتظار داریم مایکروسافت خود این آمار را دردسترس قرار دهد.

گفتنی است که به دلیل مشکل تامین تراشه برای کنسول‌های PS5 یا Xbox Series X کمبود عرضه نیز پیش آمده و مدل Xbox Series S از این مسئله به دور است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید