نسخه جدید نسل بعدی Xbox Cloud Gaming شروع به کار می‌کند

 Xbox Cloud Gamingمدیرعامل مایکروسافت در اوایل ماه جاری گفت که در حال انتقال Xbox Cloud Gaming به سخت افزار قدرتمندتر Xbox Series X است و اکنون به نظر می‌رسد که برخی از بازی‌ها در حال ارتقا هستند. همانطور که توسط The Verge مشاهده شده، بازیکنان اکنون گزینه 120fps و گرافیک به روز شده را برای عناوینی مانند Yakuza: Like a Dragon و Rainbow Six Siege دارند، در حالی که بازی‌های دیگر مانند Dirt 5 به راحتی بارگیری می‌شوند. در حال حاضر، مایکروسافت آماده تأیید این تغییر نیست و به نشریه می‌گوید به زودی انتظار اخبار مربوط به بروزرسانی مرکز داده را داشته باشد.

این شرکت سرویس پخش بازی موبایل Xbox Cloud Gaming را در ماه سپتامبر با استفاده از سرورهای مبتنی بر Xbox One S در اندروید راه اندازی کرد، اما در E3 اعلام شد که به سخت افزار سری Xbox منتقل می‌شود. در کنار پیشرفت در زمان بارگذاری، فریم ورک و بازی‌های بهینه شده نیز از دیگر ویژگی‌های این به روزرسانی است، هدف از این تغییر جهت پشتیبانی از پخش استریم در دستگاه‌های دارای صفحه بزرگتر بود.

این شرکت به طور کلی برنامه‌های بزرگی برای بازی‌های ابری در نظر گرفته است. همین چند روز پیش، مایکروسافت، کیم سوئیفت، خالق Portal را استخدام کرد تا تلاش‌های این شرکت را برای ساخت بازی‌های ابری هدایت کند. همانطور که در بخشی از E3 نشان می‌دهد، مایکروسافت همچنین تأیید کرد که در حال ساخت یک streaming stick بازی است. مانند Google Stadia و Amazon Luna که قبل از او به این مرحله رسیده‌اند، این شرکت در تلاش است تا Game Pass را به تلویزیون‌های هوشمند نیز برساند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید