لوازم جانبی جدید ویژه بیستمین سالگرد ایکس باکس معرفی شدند

لوازم جانبی جدید ویژه بیستمین سالگرد ایکس باکس معرفی شدند - Dynamic Background JPGبه مناسبت بیستمین سالگرد معرفی کنسول محبوب ایکس باکس، مایکروسافت برخی لوازم جانبی جدید ویژه این روز را معرفی کرد. این لوازم شامل دسته‌ کنترلر، هدست و یک شارژر جدید از برند Razer است.

کنترلرهای جدید و شفاف ایکس باکس

ایکس باکسنسخه ویژه کنترلرهای بیسیم Xbox از همان رنگ‌های آشنای مشکی و سبز در طراحی خود بهره می‌برد، اما تفاوت اینجا است که نمای جلو بدنه شفاف بوده و طراحی داخلی رابه طور کامل نمایان می‌سازد. دکمه‌ها خاکستری طراحی شده‌ و دکمه Xbox به نحوی رنگ آمیزی شده که همانند لوگوی ایکس باکس باشد. نمای پشت نیز در قسمت‌هایی با رنگ مشکی و در قسمت‌هایی نیز با رنگ یکدست سبز پوشانده شده است.

هنگامی که این کنترلر را به دستگاه ایکس باکس سری S یا X متصل می‌کنیم، شاهد نمایان شدن یک تصویر زمینه پویا که نشان‌دهنده بیستمین سالگرد این کنسول است، خواهیم بود. همچنین شما با متصل کردن کنترلر جدید به کنسول دیگران نیز می‌توانید این پس‌زمینه را به آن‌ها هدیه دهید. با این حال اگر به هردلیلی این پس زمینه را تغییر دادید باید توجه داشته باشید که برای بازگردانی آن بایستی دوباره کنترلر را با دستگاه جفت کنید.

به جهات دیگر این وسیله همان کنترلر معمول ایکس باکس است که در ۱۵ نوامبر (۲۴ آبان) در دسترس قرار می‌گیرد. قیمت پیش‌فروش این دستگاه در فروشگاه‌های ایکس باکس در سراسر جهان ۷۰ دلار خواهد بود.

لوازم جانبی جدید ویژه بیستمین سالگرد ایکس باکس معرفی شدند - Stereo Headset 3up JPG

هدست‌هایی با طراحی و قیمت مشابه کنترلرها

به گزارش gsmarena محصول دیگری که به همین مناسبت معرفی شد، هدست‌های استریو است که دارای نمای جانبی شفاف و استفاده بیشتر از رنگ سبز در آن مشخص است. تاریخ عرضه این دستگاه نیز ۱۵ نوامبر (۲۴ آبان) در نظر گرفته شده است.

شارژر سریع جدید

در پایان برند Razer نیز به مناسبت بیستمین سالگرد Xbox یک شارژر با نام Universal Quick Charging Stand را معرفی نموده است. این شارژر همانند شارژر معمول سری جدید با ویژگی‌های نمای شفاف، زنگ سبز و لوگوی بیستمین سالگرد است. همچنین یک باتری قابل شارژ نیز به پشت دسته متصل می‌شود که یک روکش مخصوص دارد و با اتصال آن به پایه شارژر می‌توان آن را شارژ نمود. هنوز زمان عرضه پایه شارژر Razer به بازار مشخص نیست.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید