مسابقات بازی Call of Duty Warzone در ۴ رویداد ۳۰۰ هزار دلاری برگزار می‌شود!

مسابقات بازی Call of Duty Warzoneدور جدید از سری مسابقات بازی Call of Duty Wazone به تازگی توسط شرکت اکتیویژن اعلام شده و چنان که نظر می‌رسد، قرار است تا در ۴ رویداد برگزار شود که هرکدام جایزه ۳۰۰,۰۰۰ دلاری خواهند داشت.

به نقل از Venture Beat، تا به امروز حدود ۱۰۰ میلیون نفر عنوان رایگان Warzone را در پلتفرم‌های مختلف دانلود کرده‌اند که در میان بازی‌های سبک بتل رویال، رکورد بسیار خوبی به نظر می‌رسد و حتی به فروش عنوان Black Ops Cold War نیز کمک شایانی کرده است. با این حال چنین محبوبیت و جمعیتی از کاربران برای برگزاری مسابقات مختلف یا جوایز ارزنده کاملا حرکتی مناسب به نظر می‌رسد؛ کاری که شرکت اکتیویژن (Activision) نیز انجام داده و در جدیدترین رویداد اعلام کرده که قرار است تا مسابقات بازی Call of Duty Warzone به زودی شروع شوند.

هنوز جزئیاتی درباره مسابقات بازی Call of Duty Warzone منتشر نشده است

در این سری رقابت‌های جدید، بازیکنان در حالت عادی بتل رویال به صورت ۲ یا ۳ نفره با یکدیگر تیم خواهند شد تا در هر یک از چهار رویداد ذکر شده همدیگر را حذف کنند! با این حساب در میان گیمرهای فوق‌العاده حرفه‌ای، به نظر می‌رسد که قرار است تا جمعی از استریمرهای معروف و محبوب را هم مشاهده کنیم که در این دوره از مسابقات بازی Call of Duty Warzone شرکت خواهند کرد.

تاریخ دقیق شروع این مسابقات هنوز مشخص نشده و به زودی اعلام خواهد شد. اما اگر شما هم با دوستان خود قصد دارید تا در این رویدادها (که اطلاعات مربوط به آن‌ها هم هنوز اعلام نشده) شرکت کنید، بهتر است تمرینات خود را از همین امروز شروع کنید!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید