توسعه بازی World of Warcraft Dragonflight تاریخ انتشار نوامبر را دریافت کرد

بسته Dragonflight بازی World of Warcraft تاریخ انتشار پیدا کرد

شرکت بلیزارد شش ماه پس از معرفی بسته Dragonflight بازی World of Warcraft به تازگی تاریخ انتشار این بسته الحاقی را اعلام کرد. این تاریخ ۲۸ نوامبر سال جاری یا همان ۷ آذر ۱۴۰۱ خواهد بود که بازیکنان می‌توانند به بسته دسترسی پیدا کنند.

همانطور که در ماه آوریل به تفصیل شرح داده شد، اولین قسمت مهم Dragonflight یک مکان جدید است که به نام جزایر اژدها شناخته می‌شود، خانه اجدادی که مدت‌ها پنهان شده بود. این، به نوبه خود، چهار منطقه جدید را دربرگرفته که منطقه شروع بیداری، دشت‌های گسترده Ohn’ahran، دهانه لاجوردی یخ‌زده، و Thaldraszus باشکوه با سیاه چاله‌ها و دشمنان جدید است.

بازی World of Warcraft به‌زودی بسته جدید دریافت می‌کند

بسته Dragonflight بازی World of Warcraft تاریخ انتشار پیدا کرد

بسته Dragonflight بازی World of Warcraft همچنین یک حالت هیبرید جدید قابل بازی در کلاس مسابقه به نام Dracthyr Evokers معرفی کرده که می‌تواند بین فرم‌های انسانی و دراکونیکی جابجایی صورت گیرد. بسته به تخصص‌های کلاس انتخاب شده بازیکن، تمرکز آن یا آسیب رساندن یا درمان بازیکن است.

در جای دیگر، Dragonflight یک سیستم پرواز مبتنی بر مهارت جدید را اضافه می‌کند که به همراهان اژدها قابل تنظیم است، به علاوه بهبودهایی در برخی از مکانیک‌های موجود World of Warcraft از جمله اصلاحات برای سیستم استعدادیابی بازی، حرفه‌های بهبود یافته، به علاوه یک رابط کاربری به روز شده.

بسته Dragonflight بازی World of Warcraft تاریخ انتشار پیدا کرد

به عنوان بخشی از اعلام تاریخ انتشار، بلیزارد زمان‌بندی کامل راه‌اندازی منطقه‌ای را در وب‌سایت World of Warcraft به اشتراک گذاشته است. به عنوان مثال، در انگلستان، Dragonflight در ساعت ۱۱ شب ۲۸ نوامبر یا ۷ آذر در دسترس قرار خواهد گرفت و بیشتر.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید