آپدیت ویندوز 10 به 11 با کسب اجازه از کاربر انجام خواهد شد

آپدیت ویندوز 10 به 11طبق اعلام رسمی تیم مایکروسافت، به نظر می‌رسد که آپدیت ویندوز 10 به 11 از این به بعد با کسب اجازه از کاربر انجام خواهد شد تا اگر نیازی به ارتقا آن نبود، فرد مجبور به دانلود و نصب نباشد!

به نقل از GSM Arena، ویندوز 11 به صورت رسمی در روز گذشته عرضه شد و در اختیار کاربران برای خرید قرار گرفت. با این حساب، دیگر تمامی لپ تاپ‌های جدیدی که از این تاریخ به بعد ساخته می‌شوند، همگی به صورت پایه دارای ویندوز 11 خواهند بود. این در حالی است که هنوز رایانه‌های شخصی و لپ‌تاپ‌های قدیمی بسیاری وجود دارند که نسخه سیستم عامل آن‌ها ویندوز 10 است. برای این کاربران، جالب است بدانید که قابلیت ارتقا به ویندوز 11 وجود دارد و افراد می‌توانند به راحتی با داشتن نسخه اورجینال ویندوز، از این آپدیت بهره‌مند شوند.

Microsoft accidentally teases new Media Player for Windows 11

حال نکته اینجاست که آپدیت ویندوز 10 به 11 عملا به صورت خودکار انجام شده و افرادی که شب گذشته رایانه خود را به اینترنت وصل کرده بودند، ناگهان با یک آپدیت اجباری مواجه شدند که آن‌ها را به نصب جدیدترین نسخه از سیستم عامل ویندوز وادار می‌کرد! البته اگر شما ویندوز جدید را نصب کنید و همچنان بخواهید که از Windows 10 استفاده کنید، چنین قابلیتی برای شما فراهم خواهد بود. اما چرا باید چند گیگ اینترنت را هدر دهید و وقت زیادی را برای نصب صرف کنید تا در نهایت دوباره به ویندوز قبلی خود بازگردید؟

برای حل کردن مشکل آپدیت ویندوز 10 به 11، تیم مایکروسافت اخیرا چاره بسیار مناسبی را پیدا کرده و حال اگر شما قصد نصب آپدیت جدید را داشته باشید، پیش از آن از شما سوال می‌شود که آیا قصد نصب ویندوز 11 را دارید یا که نه. همچنین اگر لپ تاپ تازه‌ای را خریداری کنید که مشخصات لازم برای نصب ویندوز 11 را داشته باشد، می‌توانید برای آپدیت ویندوز 10 به 11، هنگام راه‌اندازی اولیه آن را به اینترنت وصل کنید تا به راحتی قادر به نصب جدیدترین سیستم عامل باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید