Windows 11 در تاریخ پنجم اکتبر به صورت رایگان منتشر خواهد شد

Windows 11

بنا به گزارش منتشر شده از gsmarena به تازگی شرکت مایکروسافت رسما اعلام کرده است که ویندوز ۱۱ – Windows 11 در تاریخ پنجم ماه سپتامبر برای دستگاه‌هایی که شرایط لازم را دارند به صورت یک آپدیت رایگان منتشر خواهد شد.

مایکروسافت اعلام کرده است که به صورت تدریجی این آپدیت از روز پنجم ماه سپتامبر برای دستگاه‌هایی که شرایط لازمه دریافت Windows 11 را دارند منتشر خواهد شد و پس از انتشار این آپدیت ویندوز جدید در بازار و بر روی دستگاه‌هایی که شایستگی دریافت این ویندوز را داشته و به طور مثال از قدمت مناسبی برخورد دارند، از سخت افزار مناسبی بهره می‌برند ، معیارهای قابلیت اطمینان را دارند ارائه خواهد شد.

Windows 11

مایکروسافت عنوان کرده که انتظار می‌رود تمامی دستگاه‌های واجد شرایط تا نیمه سال ۲۰۲۱ ویندوز ۱۱ را دریافت کنند. برای کسانی که هم اکنون از ویندوز 10 استفاده می‌کنند این به روزرسانی در صورت آماده شدن در قسمت Windows Update در دسترس قرار خواهد گرفت. با این حال، به احتمال زیاد امکان بارگیری و به روزرسانی دستی Windows 11 وجود خواهد داشت، همانطور که برای دیگر به روز رسانی‌های ویندوز اتفاق افتاده است.

ویندوز 11 تغییرات زیادی را شامل می‌شود، از جمله باز طراحی مجدد منوی استارت، طراحی و صداهای UI، ویجت‌ها ، برنامه Microsoft Store به روز شده و ویژگی های مربوط به بازی مانند Auto HDR و ذخیره مستقیم به آن افزوده خواهد شد.

ویندوز 11 همچنین از برنامه‌های Android از طریق مشارکت با آمازون و اینتل پشتیبانی خواهد کرد. با این حال، این ویژگی در هنگام آغاز راه اندازی ویندوز در دسترس نخواهد بود. پیش‌نمایش این ویژگی در ماه‌های آینده در اختیار Windows Insiders قرار خواهد گرفت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید