قابلیت پیش نمایش پیام صوتی برای واتس اپ در دسترس قرار گرفت!

پیش نمایش پیام صوتی

قابلیت پیش نمایش پیام صوتی برای واتس اپ در دسترس قرار گرفت! پیام‌های صوتی واتس‌اپ واقعا محبوب هستند، زیرا برخلاف پیام‌رسان فیسبوک، محدودیت زمانی ندارید و همچنین می‌توانید ببینید که چه زمانی به آنها گوش داده شده است. حتی می‌توانید سرعت شنیدن آنها را تغییر دهید.

و از این به بعد، یک ویژگی دیگر را نیز در واتس اپ دریافت می‌کنید: پیش نمایش پیام صوتی. توانایی گوش دادن به یک پیام صوتی قبل از ارسال آن بسیار کاربردی است. برای انجام این کار، باید نماد میکروفون را طبق معمول فشار داده و نگه دارید تا پیام صوتی ضبط شود، سپس آن را به سمت بالا بکشید تا به حالت ضبط بدون هندز بروید. وقتی کارتان تمام شد، روی دکمه توقف در مرکز ضربه بزنید و پخش را فشار دهید تا پیام خود را پیش‌نمایش ببینید. اگر از آن راضی هستید، دکمه ارسال را بزنید.

How to Preview WhatsApp Voice Messages Before Sending Them

دستیابی به پیش نمایش پیام صوتی بسیار آسان است، واقعا این موضوع تعجب آور است. تعجب آورتر اینکه، دو برنامه پیام رسان دیگر متا، فیسبوک مسنجر و اینستاگرام به شما اجازه انجام چنین کاری را نمی‌دهند (حداقل، هنوز). اما هر دو به شما اجازه می‌دهند میکروفون را قفل کنید تا مجبور نباشید آن را نگه دارید.

طبق معمول ویژگی‌ جدیدی پیش نمایش پیام صوتی، ممکن است مدتی طول بکشد تا این قابلیت برای همه دستگاه‌های اندروید و iOS با استفاده از واتس‌اپ عرضه شود، اما قطعا در راه است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید