انتقال داده چت WhatsApp از iOS به سامسونگ در حال حاضر فعال است

انتقال داده چت WhatsAppماه گذشته در روز رونمایی رسمی سامسونگ از Galaxy Z Fold3 و Z Flip3 از ویژگی انتقال داده چت WhatsApp نیز رونمایی شد. این ویژگی برنامه‌هایی برای پشتیبانی از انتقال سابقه چت از iOS به دستگاه‌های سامسونگ با سیستم عامل اندروید 10 یا 11 رونمایی کرد.
امروز بالاخره ویژگی انتقال داده چت WhatsApp فعال شد. بنابراین، اگر یک گوشی سامسونگ در اندروید 10 یا 11 دارید و می‌خواهید سابقه چت خود را از طریق iPhone به آن منتقل کنید، اکنون می‌توانید این کار را انجام دهید.
WhatsApp chat data transfer from iOS to Samsung is now live

انتقال داده چت WhatsApp

کل فرآیند انتقال داده چت WhatsApp بدون ارسال پیام‌های شما به WhatsApp اتفاق می‌افتد و شامل پیام‌های صوتی، عکس‌ها و فیلم‌ها می‌شود. هنگامی که WhatsApp را در دستگاه جدید سامسونگ با اندروید 10 یا 11 راه اندازی می‌کنید، این امکان را خواهید داشت که چت‌های خود را به صورت ایمن از طریق iPhone منتقل کنید. برای این کار به کابل USB-C to Lightning نیاز دارید.
اطلاعات حساب، عکس نمایه شما، چت‌های فردی، چت‌های گروهی، سابقه چت، رسانه و تنظیمات همه منتقل می‌شوند. با این حال، سابقه تماس و نام نمایشی شما تغییری نخواهد داشت.
Wirbel um neue Whatsapp-Richtlinien: Was wirklich dahintersteckt | STERN.de
جزئیات کامل در مورد نحوه عملکرد این فرایند را می‌توانید در اینجا پیدا کنید. انتقال داده چت WhatsApp به سوییچ هوشمند سامسونگ نیاز دارد و ظاهرا فقط در مواقعی که سامسونگ جدید است یا پس از بازنشانی به تنظیمات کارخانه می‌توانید این کار را انجام دهید. واتس اپ می‌گوید این ویژگی به زودی برای سایر دستگاه‌های اندرویدی در دسترس قرار می‌گیرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید