پشتیبانی چند دستگاهی WhatsApp برای iOS beta ارائه شد

 پشتیبانی چند دستگاهی WhatsApp پشتیبانی چند دستگاهی WhatsApp سرانجام در سطح گسترده‌ای به iOS رسید و اکنون به همه کاربران موجود در آخرین نسخه WhatsApp امکان دسترسی به گزینه چند دستگاهی را می‌دهد. ویژگی جدید پشتیبانی چند دستگاهی WhatsApp، استفاده از یک حساب  واتس اپ را در حداکثر چهار دستگاه شامل رایانه macOS/Windows، پورتال فیس بوک یا دستگاهی که جلسه وب WhatsApp ارائه می‌دهد. متأسفانه هنوز نمی‌توانید گوشی ثانویه را به حساب اصلی خود وصل کنید.

پشتیبانی چند دستگاهی WhatsApp برای iOS beta ارائه شد - gsmarena 001

پشتیبانی چند دستگاهی WhatsApp برای iOS beta ارائه شد - gsmarena 002

کاربرانی که در آخرین نسخه ۲.۲۱.۱۸۰.۱۴ واتس اپ برای iOS ثبت نام کرده‌اند، اکنون از بخش دستگاه‌های مرتبط در بخش تنظیمات، یک اعلان پشتیبانی چند دستگاهی WhatsApp دریافت می‌کنند. نکته مهم استفاده از پشتیبانی چند دستگاهی WhatsApp این است که نیازی نیست گوشی خود را آنلاین نگه دارید. افزودن یک دستگاه جدید از طریق اسکن یک کد QR با تلفن شما درست مانند WhatsApp Web اتفاق می‌افتد.

بر اساس گزارش، مدت زمان لازم برای پیوند دادن یک دستگاه جدید بر اساس اندازه سابقه پیام شما متفاوت است. مانند همه نرم افزارهای بتا، WhatsApp هشدار می‌دهد که برخی از ویژگی‌ها ممکن است به درستی کار نکنند یا ممکن است با برخی مشکلات همراه باشند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید