واتس‌اپ در آینده قابلیت اعلان‌های Message reaction را برای کاربران اندرویدی خود فراهم می‌کند

واتس‌اپ در آینده قابلیت اعلان‌های Message reaction را برای کاربران اندرویدی خود فراهم می‌کندواتس‌اپ به‌روزرسانی ۲.۲۱.۲۴.۸ را برای کاربران اندرویدی خود در Beta Channel منتشر کرده است که نشان می‌دهد این شرکت در حال کار بر روی قابلیت اعلان‌های Message reaction (واکنش پیام) برای برنامه اندروید خود است.

واتس‌اپ چند ماهی است که ویژگی Message reaction را توسعه داده‌ است که همانطور که از نامش مشخص است به کاربران اجازه می‌دهد به پیام‌ها همان گونه واکنش نشان دهند که به پست‌ها و نظرات در اپلیکیشن فیس‌بوک (متا) واکنش نشان می‌دهند.

واتس‌اپ در آینده قابلیت اعلان‌های Message reaction را برای کاربران اندرویدی خود فراهم می‌کند - gsmarena 001 ۹

قابلیت اعلان‌های Message reaction

پیش از این، واتس‌اپ هیچ برنامه‌ای برای آگاه کردن کاربران از واکنش‌های پیام‌ها نداشت، اما این شرکت بعداً شروع به توسعه قابلیت اعلان‌های Message reaction برای نسخه بتا برنامه iOS خود کرد و اکنون نیز در حال کار بر روی ارائه همین ویژگی برای کاربران اندرویدی خود است.

واتس‌اپ در آینده قابلیت اعلان‌های Message reaction را برای کاربران اندرویدی خود فراهم می‌کند - gsmarena 002 ۳ 2این منبع می‌گوید که قابلیت اعلان‌های Message reaction، برنامه‌ریزی شده است تا در یک به‌روزرسانی آینده منتشر شود. بنابراین به احتمال زیاد حتی اگر آخرین نسخه بتا بر روی گوشی شما نصب است، به آن را در منوی تنظیمات WhatsApp توجه نکنید چون اکنون واتس‌اپ در حال کار بر روی این نسخه است.

علاوه بر این، مشخص نیست واتس‌اپ چه زمانی قابلیت اعلان‌های Message reaction را برای همه کاربران منتشر می‌کند، اما زمانی که این کار را انجام داد، حتماً به شما اطلاع خواهیم داد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید