به روزرسانی WhatsApp در حال آزمایش پیش نمایش link های بزرگ و تنظیمات کیفیت تصویر است

WhatsApp: What will happen after May 15 if you do not accept privacy terms  | Business Standard News

به نظر می‌رسد به روزرسانی WhatsApp در نسخه بتای خود چند ویژگی جدید را معرفی خواهد کرد. با نسخه 2.21.14.15، این برنامه در حال آزمایش پیش نمایش linkهای بزرگ است تا پیوندهای ارسال شده در مکالمه بهتر دیده شود. در مورد به روزرسانی بتا نسخه 2.21.14.16، به نظر می‌رسد که روی تنظیمات کیفیت تصویر نیز کار شده‌است، همان کاری که قبلا با فیلم انجام داده بودند. اگر نمی خواهید آنها را با کیفیت فشرده شده معمول خود ارسال کنید، به شما امکان می‌دهد، عکس‌ها را با بهترین کیفیت ارسال کنید.

به روزرسانی WhatsApp

WA Beta Info این مواردی را که WhatsApp روی آنها کار می‌کند در نسخه های بتا برنامه به اشتراک گذاشته است. برای نسخه 2.21.14.15 ، پیشنمایش لینک بزرگی را می‌بینیم که واتس اپ قبلا گفته بود در حال ورود بر روی دستگاه‌های iOS است. برنامه اندروید همچنین از این ویژگی برخوردار خواهد بود که همان کاری را می‌کند که از نام آن نیز مشخص است. این ویژگی لینک‌های طولانی را کوتاه می‌کند. پیش‌نمایش‌های کیفیت بالاتر  عکس‌های پیوندهایی که در مکالمات شما ارسال می‌شوند را با تصاویر با کیفیت‌تری نشان خواهد داد. با این حال، همه وب سایت‌ها از پیش نمایش های بزرگ پشتیبانی نمی‌کنند، بنابراین در این موارد، شما همچنان تصویر کوچک معمول را دریافت خواهید کرد.

به روزرسانی WhatsAppدر همین حال، به روزرسانی WhatsApp نشان می‌دهد که این کمپانی در حال کار بر روی گزینه ارسال عکس و فیلم در بهترین کیفیت است. در تنظیمات برنامه، می‌توانید در مورد کیفیت بارگذاری عکس و تنظیمات کیفیت بارگذاری ویدیو انتخاب کنید که کدام یک به عنوان پیش فرض انتخاب شود. قبلا گزینه خودکار (WhatsApp بهترین کیفیت را تشخیص می‌دهد) و محافظ داده (فشرده سازی فعال است) وجود داشت که هر دو از کیفیت اصلی پشتیبانی نمی‌کرد.

اما اکنون بهترین گزینه را نیز در اختیار دارید که WhatsApp از بهترین کیفیت موجود برای عکس یا فیلم استفاده خواهد کرد. اخطار البته این است که اگر از داده‌های تلفن همراه خود استفاده می‌کنید، ارسال رسانه با کیفیت اصلی ممکن است واقعا مقدار زیادی از داده شما را مصرف کند. بنابراین اگر روی داده‌های محدود کار می‌کنید، بهتر است از کیفیت صرفه جویی در داده استفاده کنید. اما اگر به WiFi متصل باشید،  گزینه با کیفیت کافی خواهد بود.

این ویژگی‌ها در به روزرسانی WhatsApp هنوز در دست توسعه است اما احتمالا به زودی برای آزمایش کنندگان بتا در دسترس خواهد بود. هنوز در مورد زمان عرضه نسخه پایدار آنها صحبتی نشده اما ممکن است در چند ماه آینده در دسترس باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید