قابلیت Multi-device beta برای کاربران اندروید و iOS واتس اپ فراهم شد!

واتس‌اپ قابلیت Multi-device beta با امکانات جدید برای کاربران اندروید و iOS فراهم کردچند ماه است که واتس‌اپ در حال آزمایش قابلیت Multi-device beta است که به کاربران امکان می‌دهد حساب خود را به دستگاه‌های ثانویه پیوند دهند و بدون تلفن هوشمند اولیه به ارسال و دریافت پیام‌ها بپردازند. این ویژگی اکنون به‌طور رسمی برای همه کاربران واتس‌اپ در آخرین به‌روزرسانی واتس‌اپ در هر دو نسخه اندروید و iOS ارائه شده است.

پیش از این، قبل از این‌که بتوانید مکالمه‌ای را در مرورگر وب متصل خود انجام دهید، باید مطمئن می‌شدید که تلفن هوشمند اصلی شما همچنان به اینترنت متصل است یا خیر. هنگام فعال کردن این ویژگی در تلفن هوشمند خود، باید این ویژگی را انتخاب کنید که در نسخه بتا برچسب‌گذاری شده است.

فعال کردن قابلیت  Multi-device beta

برای استفاده از قابلیت Multi-device beta، به آخرین نسخه به‌روزرسانی واتس‌اپ مراجعه کنید و روی منوی سه نقطه ضربه بزنید. سپس روی «Linked devices» کلیک کنید و این ویژگی را فعال کنید.

قابلیت Multi-device beta برای کاربران اندروید و iOS واتس اپ فراهم شد! - gsmarena 002 ۱ 1قابلیت Multi-device beta برای کاربران اندروید و iOS واتس اپ فراهم شد! - gsmarena 003 4

قابلیت Multi-device beta برای کاربران اندروید و iOS واتس اپ فراهم شد! - gsmarena 004 3قابلیت Multi-device beta برای کاربران اندروید و iOS واتس اپ فراهم شد! - gsmarena 005 3پس از فعال شدن قابلیت Multi-device beta، قبل از اتصال مجدد به دستگاه جدید، پیوند شما از همه دستگاه‌ها لغو می‌شود. پس از پیوند، تقریباً به همین صورت عمل می‌کند با این تفاوت که می‌توانید بدون در نظر گرفتن این‌که گوشی هوشمند اصلی شما آنلاین است یا نه، به ارسال و یا دریافت پیام‌ها بپردازید. به علاوه، پیام‌ها و تماس‌ها همچنان رمزگذاری سرتاسری شده‌اند.

اکنون، دستگاه‌های مرتبط تا ۱۴ روز پس از آفلاین شدن تلفن هوشمند اصلی، قادر به ارسال و یا دریافت پیام‌ها هستند. اگر در موقعیتی هستید که گوشی هوشمند خود را به طور موقت گم کرده‌اید و نیاز به برقراری ارتباط با افراد از طریق واتس‌اپ دارید یا اگر باتری گوشی هوشمند شما تمام شده، می‌توانید به رایانه متصل شده و از واتس‌اپ استفاده کنید.

متأسفانه، محدودیتی در iOS وجود دارد که به شما اجازه نمی‌دهد پیام‌ها یا رشته‌های مکالمه را از یک دستگاه مرتبط حذف کنید. محدودیت دیگر این است که هنوز نمی‌توانید تبلت یا گوشی هوشمند ثانویه را به هم متصل کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید