ویژگی جدید واتساپ برای پیام‌های صوتی

واتساپ

بر اساس اخبار منتشر شده از WABetaInfo واتساپ در حال اضافه کردن ابزار جدیدی برای باز‌بینی پیام‌های صوتی است. قبل از این واتساپ ویژگی جدیدی را برای پاک کردن پیام‌ها ایجاد کرده‌بود.

این ویژگی که توسط WABetaInfo کشف ‌شده‌است، هنوز برای همه در دسترس نیست و تنها دارندگان نسخه بتا به عنوان آزمون‌کننده می‌توانند از آن استفاده‌کنند. در حال حاضر ، آزمایش کنندگان فقط می‌توانند سرعت‌های مختلف پخش را برای گوش‌دادن به پیام‌های صوتی در WhatsApp امتحان کنند.

وقتی این عملکرد در دسترس همه قرارگیرد، کاربران می‌توانند قبل از اینکه فایل‌های صوتی خود را ارسال کنند، به آن‌‌ها گوش دهند. در حال حاضر نیز، شما می‌‌توانید به صدای خود قبل از ارسال پیام گوش دهید اما این کار کمی مشکل است چون باید یک برنامه دیگر ضبط صدا را هم‌زمان باز کنید تا بتوانید این عمل را انجام دهید.

WABetainfo، بیان می‌کند:

این ویژگی جدید (که در حال توسعه است) دکمه جدیدی را برای بررسی اضافه می‌کند که می توانید برای گوش دادن به پیام صوتی به راحتی روی آن ضربه بزنید.

بنابراین پس از ضربه زدن روی دکمه Review، کاربر می‌تواند به پیام صوتی گوش دهد و بعد از آن تصمیم بگیرد که پیام را حذف یا ارسال کند.

چه زمانی این ویژگی برای عموم قابل استفاده می‌شود؟

تاریخ رسمی برای انتشار این قابلیت هنوز مشخص نشده ولی در نهایت برای کاربران Android وiOS راه‌اندازی خواهد‌شد. این ویژگی مدت‌ها بود که از طرف کاربران واتساپ درخواست می‌شد چون نیاز بود قبل از ارسال پیام صوتی از اینکه در آن مشکلی وجود نداشته باشد اطمینان حاصل شود.

به تازگی واتساپ خبر‌هایی مبنی بر احتمال همکاری با پیام‌رسان فیسبوک منتشر کرده‌است. همچنین تغییرات جدیدی برای حذف پیام‌‌ها و مشاهده رسانه‌های به اشتراک گذاشته‌شده در نسخه‌ها‌‌ی آیفون ایجاد‌کرده‌است.

نظر شما در مورد این ویژگی جدید چیست؟ در قسمت نظرات به ما بگویید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید