پشتیبانی چنددستگاهی واتس اپ در ماه‌های آینده محقق خواهدشد

پشتیبانی چنددستگاهی واتس اپاحتمالا واتس اپ در تلاش است تا کاربران را از جنجال‌های مداوم سیاست حفظ حریم خصوصی خود دور کند، به زودی پشتیبانی چنددستگاهی واتس اپ یکی از به روزرسانی‌های این برنامه خواهد شد. این بدان معنا است که کاربران می‌توانند از حداکثر چهار دستگاه در یک حساب واحد استفاده کنند و همچنان end-to-end encryption نیز داشته باشند.

طبق گزارش The Verge، مدیر عامل فیس بوک مارک زاکربرگ و ویل کاتکارت، رئیس واتس اپ در طی مصاحبه‌ای با WABetaInfo گفتند که پشتیبانی چند دستگاهی واتس اپ از طریق یک برنامه بتا عمومی طی دو ماه آینده اضافه می‌شود.

این خبر خوبی برای کسانی است که بیش از یک گوشی دارند و یا ممکن است به استفاده از تبلت در زمان بیکاری خود علاقه داشته باشند. علاوه بر پشتیبانی از چند دستگاه، نسخه‌های بتا بعدی به کاربران امکان می‌دهد پیام‌های ناپدید شونده را به عنوان گزینه پیش فرض، همراه با ویژگی ((یک بار مشاهده)) استفاده کنند که عکس‌ها و فیلم‌ها را با یک جدول زمانی حذف می‌کند، البته پس از اینکه گیرنده آنها را مشاهده کرد. به عنوان یک نکته جالب، ممکن است iPad Apple نیز به WhatsApp دسترسی پیدا کند.

این ویژگی جدید که یکی از آنها سال‌ها توسط کاربران درخواست شده بود، ممکن است به واتس اپ کمک کند تهدیدات سیگنال و تلگرام را از بین ببرد، آیا این به روزرسانی در تصمیم شما برای ترک واتس اپ و رفتن به یک سرویس پیام رسان رقیب تفاوتی ایجاد کرد؟

مطلب قبلیگفته می‌شود که اپل در حال ساخت آیپد پرو با شارژ بی سیم است
مطلب بعدیداده‌های اپل نشان می‌دهد کاربران آیفون آنطور که فکر می‌کنید، وفادار نیستند

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید