تنظیمات جدید برای پاک شدن پیام‌ها در واتساپ

 

پاک شدن پیام‌ها در واتساپ

در اواخر سال گذشته واتساپ گزینه جدیدی ( force your messages to disappear) را برای تنظیمات پیام در رقابت با تلگرام ارائه داد. در این تنظیمات تاکنون تنها گزینه‌ای که برای پیام‌ها وجود داشت، پاک شدن آن پس از گذشت ۷ روز بود، اما با درز اخباری توسط برخی از طرفداران متعصب، به زودی شاهد گسترش این گزینه و پاک شدن پیام‌ها در واتساپ خواهیم بود.

در نسخه های جدیدی که از این پیام رسان منتشر خواهد شد، ویژگی پاک شدن پیام‌ها پس از ۲۴ ساعت در حال توسعه است. WABetaInfo  یک منبع قابل اعتماد برای اخبار در واتساپ، این گزینه را در نسخه‌های iOS این برنامه نشان می‌دهد. با اینکه ظاهرا این کار بیشتر از یک ماه از روند انجام این کار می‌گذرد، اسکرین شات‌ها اولیه نشان می‌دهد که این پروژه همچنان درحال انجام است.

اطلاعات نشان می‌دهد که ویژگی پاک شدن پیام‌ها در واتساپ در همه سیستم عامل‌ها، از جمله اندروید، قابل دسترسی خواهد بود. همینطور مشخص نیست که تنظیمات جدید برای پیام‌ها، برای مدیران گروه نیز تعریف شده‌باشد.

چه زمانی پاک شدن پیام‌ها در واتساپ تبدیل به یک ویژگی جدید خواهدشد؟

اینکه چه زمانی پاک شدن پیام‌ها در واتساپ پس از ۲۴ ساعت به واتساپ اضافه شود معلوم نیست، اما اگر این به عنوان کار کردن روی یک رابط کاربری باشد، تخمین زده می‌شود که کمتر از چند ماه دیگر نسخه  بتای آن ارائه شود، البته با فرض اینکه این طرح از حالت آزمایشی خارج شده‌باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید