با آپدیت جدید واتس‌آپ، تا 2 روز برای پاک کردن پیام‌هایتان فرصت دارید!

واتس‌آپ

آپدیت جدید برنامه واتس‌آپ به کاربران این امکان را می‌دهد تا زمان بیشتری برای پاک کردن پیام‌هایشان در این اپلیکیشن داشته باشند. اکنون می‌توان پیام‌های واتس‌آپ را تا دو روز بعد از ارسال آن‌ها، پاک کرد! برای کسانی که اطلاع ندارند، گزینه Delete for Everyone معمولاً فقط تا یک ساعت فعال بود که دیگر با آپدیت جدید تا دو روز امکان پاک کردن پیام وجود خواهد داشت.

واتس‌آپ

اگر بخواهیم در مورد زمان پاک کردن پیام در واتس‌آپ به طور دقیق بگوییم، قبلاً این گزینه حذف به یک ساعت و هشت دقیقه و شانزده ثانیه محدود شده بود ولی اکنون با آپدیت جدید، گزینه Delete for Everyone بیش از ۲ روز و ۱۲ ساعت در دسترس شما خواهد بود. بنابراین، همچنان می‌توانید پیام خود را حذف و سپس آن را با «این پیام حذف شد» جایگزین کنید.

چگونه پیام خود را در واتس‌آپ پاک کنیم؟

واتس‌آپ

غول رسانه‌های اجتماعی این به‌روز‌رسانی را امروز به تاریخ ۹ آگوست ۲۰۲۲( ۱۸ مرداد) منتشر کرد. برای حذف یک پیام، به سادگی پیامی را که می‌خواهید حذف کنید، فشار داده و نگه دارید، سپس گزینه Delete > Delete for ‌ for everyone را انتخاب کنید. با این حال، به خاطر داشته باشید، برای اینکه این عملکرد طبق برنامه کار کند، فرستنده و گیرنده باید آخرین نسخه واتس‌آپ را داشته باشند. این ویژگی اولین بار در ماه گذشته در حال آزمایش بر روی پلتفرم iOS کشف شد. اکنون هم طبق اخبار رسمی توییتر، این قابلیت در حال راه یافتن به گزینه نهایی است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید