تماس صوتی WhatsApp به بسیاری از گوشی‌های KaiOS نوکیا می‌رسد

 KaiOS KaiOS اگرچه ما در عصر گوشی‌های هوشمند زندگی می‌کنیم، اما گوشی‌های معمولی و غیراندرویدی همچنان پرفروش‌ترین دستگاه‌هایی هستند که ارتباطات از راه دور را تسهیل می‌کنند. یک استثنا در این مورد دستگاه‌هایی است که از KaiOS استفاده می‌کنند، که نه سیستم عاملی اندرویدی است و نه یک گوشی ساده.

این موارد به طور خاص برای افرادی طراحی شده که از  گوشی‌های خود کارکردهای معمولی مانند WhatsApp ، دستیارهای صوتی، پخش ویدئو و موارد دیگر را می‌خواهند. دستگاه‌های KaiOS را به عنوان یک راه میان‌بر تصور کنید که سعی دارد بهترین‌ها را از هر دو جهان به توده مردم برساند.

واتس اپ همیشه در راس ویژگی‌های درخواستی بوده و حتی با وجودی که این برنامه دو سال پیش در KaiOS برای اولین بار ظاهر شد، اما با  نسخه‌های Android و iOS فاصله زیادی دارد. یکی از ویژگی‌های اصلی که تا همین اواخر از دست رفته بود، تماس صوتی بود.

خوشبختانه با آخرین نسخه WhatsApp، کاربران این سیستم عامل قادر به برقراری تماس صوتی از طریق اینترنت با استفاده از Wi-Fi یا داده تلفن همراه هستند. اگرچه نوکیا تنها برندی است که ما در عنوان به آن اشاره کردیم، تماس صوتی در اکثر دستگاه‌های جدید و موجود KaiOS با ۵۱۲ مگابایت RAM و آخرین نسخه WhatsApp 2.2110.41 در دسترس است.

کاربران KaiOS که می‌خواهند ویژگی جدید را امتحان کنند باید به سادگی WhatsApp را روی دستگاه خود به روز کنند، که کسانی که دستگاه‌های جدید خریداری می‌کنند متوجه می‌شوند این ویژگی  در گوشی‌هایشان موجود است.

مطلب قبلیهدفون بی‌سیم Sony WF-1000XM4 کوچکتر است، از LDAC پشتیبانی می‌کند و قابلیت حذف صدای بهتری دارد
مطلب بعدیریک و مورتی نیز در فصل هفتم بازی Fortnite حضور خواهند داشت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید