تعداد دفعات ارسال پیام در واتس اپ محدود می‌شود!

ارسال پیام در واتس اپ

طبق گزارش‌ها، واتس‌اپ در حال آماده‌سازی تغییری است که از ارسال پیام در واتس اپ افراد به بیش از یک گروه جلوگیری می‌کند. احتمالا در تلاشی برای جلوگیری از انتشار هرزنامه و اطلاعات نادرست این قانون وضع شده است. این تغییر در حال حاضر برای برخی از طریق نسخه آزمایشی TestFlight برنامه WhatsApp در دسترس است، اما به نظر می‌رسد این ویژگی در نهایت برای کسانی که از نسخه اپ استور استفاده می‌کنند نیز در دسترس خواهد بود.

این تغییر جدید ابتدا توسط WABetaInfo گزارش شد که می‌گوید این تغییر برای کسانی که از آخرین نسخه بتا واتس‌اپ در اندروید استفاده می‌کنند، وجود دارد. اضافه شدن کاربران آیفون نشان می‌دهد که توسعه به خوبی در حال پیشرفت است.

قوانین جدید واتساپ

تعداد دفعات ارسال پیام در واتس اپ

همانطور که در این اسکرین شات مشاهده می کنید، دیگر امکان ارسال پیام در واتس اپ فوروارد به صورت فوروارد به بیش از یک چت گروهی در یک زمان وجود ندارد و این یک راه اضافی برای محدود کردن هرزنامه و اطلاعات نادرست است. قوانین جدید برای ارسال پیام‌ها فقط برای پیام‌هایی که قبلا بازارسال شده‌اند، اعمال می‌شود. محدودیت جدید ارسال پیام در واتس اپ قبلا برای برخی از آزمایش‌کنندگان بتا اندروید اعمال شده است، اما واتس‌اپ اکنون همین محدودیت را برای کاربران بیشتری که آخرین نسخه بتا واتس‌اپ را برای اندروید 2.22.8.11 نصب می‌کنند، فعال می‌کند و افراد بیشتری در هفته‌های آینده تغییرات مشابهی را دریافت خواهند کرد.

تعداد دفعات ارسال پیام در واتس اپ محدود می‌شود! - image 2022 04 04 183120

واتس اپ قبلا به دلیل انتشار اسپم و اطلاعات نادرست در سرویس خود مورد انتقاد قرار گرفته بود. جلوگیری از ارسال کورکورانه پیام‌ها به چندین گروه در یک زمان توسط افراد می‌تواند سرعت آن را کاهش دهد، اگرچه اینکه آیا به طور کامل آن را حذف می‌کند یا خیر، باید دید.

در حال حاضر هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه چه زمانی این تغییر در نسخه واتس اپ قابل دانلود از اپ استور فیلتر می‌شود، وجود ندارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید