WhatsApp سرانجام اجازه انتقال از iOS به Android را می‌دهد

انتقال از iOS به Android WhatsApp سرانجام اجازه انتقال از iOS به Android  را می‌دهد. واتس اپ ممکن است سرانجام ویژگی‌ای را فعال کند که انتقال از iOS به Android را برای کاربران آن کمی آسان‌تر کند. اولین بار در ماه آوریل (فروردین)، ویژگی انتقال چت iOS به Android در WhatsApp معرفی شد. با این حال، هر کاربر WhatsApp نمی‌تواند از مزایای آن استفاده کند.

در زمان معرفی Z Fold 3 و Z Flip 3 ، سامسونگ نشان داد که چگونه کاربران از طریق iPhone می‌توانند چت‌ها و رسانه‌های WhatsApp خود را با استفاده از کابل USB به گوشی‌های تاشوی جدید منتقل کنند. سامسونگ در معرفی خود اشاره کرد که این ویژگی اولین بار برای گوشی‌های اندرویدی در دسترس است.

WhatsApp iOS to Android transfer

WhatsApp در گزارشی از The Verge تأیید کرد که در واقع این قابلیت را برای کاربران iOS فراهم می‌کند که همه یادداشت های صوتی، عکس‌ها و مکالمات خود را با گوشی‌های تاشو سامسونگ به تلفن های Android منتقل کنند. این ویژگی همچنین در سایر گوشی‌های سامسونگ با سیستم عامل Android 10 در هفته‌های آینده در دسترس قرار می‌گیرد.

متأسفانه، اگر امیدوار بودید اطلاعات iPhone خود را به هر دستگاه Android دیگری منتقل کنید، هنوز نمی‌توانید از این ابزار انتقال جدید استفاده کنید.

ویژگی انتقال از iOS به Android در واتس‌اپ سرانجام  روی همه گوشی‌های اندروید اجرا می‌شود، اگرچه مشخص نیست که دقیقا چه زمانی این اتفاق می‌افتد.

اگر از سابقه WhatsApp خود در iOS پشتیبان گیری می‌کنید، اطلاعات شما در iCloud ذخیره می‌شود. برای انتقال از iOS به Android، باید یک نسخه پشتیبان از Google Drive داشته باشید. ابزار جدید از این محدودیت فراتر رفته و امکان انتقال بین دو سیستم عامل را با استفاده از کابل Lightning به USB-C فراهم می‌کند.

طبق گفته واتس اپ، اگر سابقه چت iOS خود را با استفاده از این روش منتقل کرده و در Android پشتیبان گیری کنید، هرگونه پشتیبان گیری موجود در Google Drive را از دست خواهید داد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید