معرفی قابلیت جدید Communities در واتساپ

پیام‌رسان واتس‌اپ و معرفی قابلیت جدید Communities

پیام‌رسان واتس‌اپ به تازگی از قابلیت جدید Communities رونمایی کرد که یک ویژگی برای گروه‌بندی گروه‌های علاقه‌مند مشابه در این پیام‌رسان است.

Community در اصل مجموعه‌ای از گروه‌ها بوده و کاربران می‌توانند با افزودن گروه‌هایی با موضوع مشابه، یک انجمن ایجاد کنند. سپس مدیران انجمن می‌توانند گروه‌های داخلی را مدیریت کرده و به همه گروه‌ها پیام ارسال کنند. به این ترتیب مکالمات فردی مرتبط با آن گروه میتواند ادامه پیدا کند و در عین حال اعلانیه هم دریافت کند که روی همه گروه‌ها به طور همزمان تأثیر خواهد داشت. Communities از رمزگذاری سرتاسر پشتیبانی خواهند کرد.

قابلیت جدید Communities در پیام‌رسان واتس‌اپ

پیام‌رسان واتس‌اپ و معرفی قابلیت جدید Communities

در مورد قابلیت جدید، پیام‌رسان واتس‌اپ اعلام کرده که برخلاف سایر برنامه‌ها امکان جستجو یا کشف کامینیتوتی جدید را اضافه نخواهد کرد. این شرکت همچنین در تلاش است تا موجب کاهش انتشار اطلاعات نادرست در گروه‌های اجتماعی شود و همچنین توانایی ارسال پیام‌ها را از محدودیت پنج گروه به یک گروه در یک زمان کاهش می‌دهد.

گذشته از آن باید بیان داشت که واتس‌اپ همچنین اعضا یا ادمین‌های انجمن را ممنوع می‌کند و در صورت اطلاع از فعالیت‌های غیرقانونی، خشونت‌آمیز یا نفرت‌انگیز در انجمن، انجمن را منحل می‌سازد. این پیام‌رسان همچنین  بهبودهایی را در نحوه کار گروه‌های فردی، صرف نظر از اینکه بخشی از یک انجمن هستند یا خیر، معرفی می‌کند.

نقض شفافیت داده‌های کاربران

شایان ذکر بوده که گروه‌ها اکنون می‌توانند برای پیام‌ها واکنش‌های ایموجی داشته باشند، بنابراین اعضا می‌توانند بدون ارسال پیام‌های ایموجی جداگانه به یک پیام خاص واکنش نشان دهند. مدیران می‌توانند پیام‌ها را در یک گروه حذف کنند، که سپس از دستگاه همه حذف می‌شوند. اشتراک‌گذاری فایل برای پشتیبانی از فایل‌های تا حجم ۲ گیگابایت در حال ارتقا است. در نهایت، تماس صوتی با یک ضربه اکنون از حداکثر ۳۲ عضو پشتیبانی می‌کند.

ویژگی‌های جدید Communities این هفته برای گروهی منتخب از کاربران عرضه می‌شود و به مرورزمان دردسترس دیگران قرار می‌گیرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید