View Once قابلیت جدید واتس‌اپ، چه امکاناتی به کاربران ارائه می‌دهد؟

 

 View Once قابلیت جدید واتس‌اپ

View Once قابلیت جدید واتس‌اپ است که در راستای امنیت و راحتی کاربران قدم بر می‌دارد. به تازگی با پیشرفت تکنولوژی و افزایش ارتباطات جمعی، نرم افزارها و اپلیکیشن‌هایی که در برقراری ارتباط به انسان‌ها کمک می‌کنند، بیش از پیش محبوبیت یافته و سازندگان این نرم‌افزار‌ها هر روز به فکر بهینه سازی هرچه تمام‌تر این اپلیکیشن‌ها هستند.

یکی از محبوب‌ترین این اپلیکیشن‌ها برنامه واتس‌اپ (WhatsApp) بوده که مردم سراسر جهان هر روز برای بر قراری ارتباط و انجام فعالیت‌های روزانه خود از آن استفاده می‌کنند. واتس‌اپ پیام رسانی است که گاها نسبت به دیگر پیام رسان‌های موجود در فضای مجازی مورد کم لطفی واقع شده و کاربران باور دارند که قابلیت‌های آن به حد کافی کاربردی نیست.

 View Once قابلیت جدید واتس‌اپ چگونه عمل می‌کند

 View Once قابلیت جدید واتس‌اپ

به نقل از gsmarena هم اکنون طراحان این پیام رسان تلاش می‌کنند تا با افزودن قابلیت‌ها و امکانات تازه رقبای خود را در این صنعت کنار زده و کاربران خود را راضی نگه دارند. به تازگی نیز قابلیت جدید به این اپلیکیشن اضافه شده تحت عنوان (View Once)، با استفاده از این قابلیت جدید واتس‌اپ کاربران قادر خواهند بود تا تصاویر یا ویدیوهایی برای مخاطبین خود ارسال کنند که تنها یکبار قابل تماشا و پخش شدن باشد.

این قابلیت که پیش‌تر از ابدای ماه ژوئن (خرداد) تحت آزمایش و بررسی قرار گرفته بود، اکنون عملی خواهد شد و کاربران واتس‌اپ می‌توانند تصاویر یا ویدو‌هایی را برای مخاطبین و اطرافیان خود ارسال کنند که دریافت کننده تنها یکبار قادر خواهد بود تا این محتوا را تماشا کند. به طور مثال ممکن است شما در یک مغازه باشید و تصویر لباس مدنظر خود را برای شخصی ارسال کنید که تمایل ندارید او بتواند تصویر را باری دیگر تماشا کرده یا در گالری خود ذخیره داشته باشد. یا حتی ممکن است مجبور باشید رمز وای‌فای یا پسورد مهمی را برای یکبار استفاده برای شخصی ارسال کنید که نیازی نیست او این رمز را همواره داشته باشد.

 View Once قابلیت جدید واتس‌اپ

با این حال Engadget در این زمینه هشدار می‌دهد که گیرندگان محتوای شما حتی با کمک View Once قابلیت جدید واتس‌اپ، هنوز هم قادر خواهند بود که از تصویر شما اسکرین‌شات گرفته یا با استفاده از اسکرین رکوردر ویدوی شما را ثبت کنند. علاوه بر آن واتس‌اپ به فرستنده هشدار نمی‌دهد که گیرنده محتوای آن را ثبت کرده یا از آن اسکرین‌شاتی گرفته است.

مطلب قبلیHonor Play 5T Pro با Helio G80 و دوربین اصلی۶۴ مگاپیکسل معرفی شد
مطلب بعدیکمپانی شیائومی در ماه خرداد پیشروترین فروشنده جهانی گوشی‌های هوشمند شد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید