سامسونگ روی باگ Dual Massenger برای واتساپ کار خواهد کرد

باگ Dual Massengerطبق اعلام رسمی شرکت سامسونگ، ظاهرا این کمپانی قصد دارد تا در آینده و طی یک آپدیت نرم‌افزاری، باگ Dual Massenger برای پیامرسان واتساپ را رفع کند. آیا شما هم با این مشکل مواجه شده‌اید؟

به نقل از Sam Mobile، چهار سال پیش قابلیتی به گوشی‌های سری گلکسی اضافه شد که با آن می‌توانستند دو نسخه متفاوت از یک اپلکیشن پیامرسان را در گوشی خود ذخیره کرده و در واقع دو اکانت داشته باشند. با این حال هنگامی که نوبت به پیامرسان واتساپ رسید، این ویژگی جدید که Dual Massenger نام دارد با مشکلات جدیدی رو به رو شد.

یکی از بزرگ‌ترین مواردی که طی سال گذشته از نسخه 2.21.10.16 به بعد پیامرسان واتساپ توسط کاربران گوشی‌های سری گلکسی گزارش شده، مربوط به ارسال و دریافت فایل با اکانت اول یا دوم است. بدین ترتیب که کاربران نمی‌توانند با دو اکانت خود به صورت مجزا به فایل‌های سیستمی دسترسی داشته و مجبور هستند تا تنها با یک اکانت قادر به ارسال فایل آهنگ، عکس یا ویدیو باشند.

باگ Dual Massengerاین در حالی است که باگ Dual Massenger توسط کارشناسان سامسونگ دیده شده و قرار است تا به زودی توسط تیم آن‌ برطرف شود. اما تا آن زمان، باید راهکارهای دیگری را برای ارسال فایل با اکانت دوم خود در پیامرسان واتساپ داشته باشید.

باگ Dual Massenger و نحوه کنار آمدن با این مشکل به زبان سامسونگ!

طبق اعلام رسمی، در به روزرسانی نرم‌افزاری بعدی که برای گوشی‌های سامسونگ عرضه می‌شود، باگ Dual Massenger به کلی رفع شده و حتی قرار است تا قابلیت‌های تازه‌ای نیز به آن اضافه شود. اما تا آن زمان، بهتر است تا برای ارسال فایل با اکانت دوم خود در پیامرسان واتساپ نسخه 2.21.10.16 (یا جدیدتر) از روش‌های زیر استفاده کنید.

روش اول:

ابتدا برنامه File Manager گوشی را باز کرده و سپس فایل موزیک، تصویر، زیپ یا ویدیو مورد نظر خود را پیدا کرده و در نهایت آن را انتخاب (مارک) کنید. سپس روی گزینه Share زده و سپس اکانت دوم خود را انتخاب کنید.

روش دوم:

برای دور زدن این باگ Dual Massenger یک راه دیگر این است که در اکانت اول خود فایل مورد نظر را برای حساب دوم ارسال کرده و سپس آن را برای فرد مورد نظر فوروارد کنید. در این روش دیگر نیازی به باز کردن File Manager گوشی به صورت خارج از برنامه نیست.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید