قابلیت تنظیم سرعت پیام صوتی در برنامه واتساپ به نسخه بتا اضافه شد

پیام صوتی در برنامه واتساپاگر قصد داشته باشید تا یک پیام صوتی در برنامه واتساپ را با سرعت کندتر یا حتی تندتر گوش کنید، در حال حاضر می‌توانید با پیوستن به جمع دارندگان نسخه بتا این پیام‌رسان، بدون محدودیت از این ویژگی استفاده کنید.

به نقل از Android Police، برخی کاربران هنگام صحبت کردن صدای تندی دارند و کلمات را پشت سر هم به سمت اسپیکر گوشی پرتاب می‌کنند. با این وجود هنگامی که قصد شنیدن پیام صوتی آن‌ها در برنامه واتساپ یا هر پیامرسان دیگری را داشته باشیم، قاعدتا بخشی از جمله آنها را متوجه نخواهیم شد؛ در نتیجه راه حلی که مدت‌ها پیش به تلگرام اضافه شده بود، در حال حاضر به نسخه بتا واتساپ آمده تا بتوانید سرعت پخش پیام‌های صوتی را کم یا زیاد کنید.

قابلیت تغییر سرعت صدا پیام صوتی در برنامه واتساپ

پیام صوتی در برنامه واتساپپیام صوتی در برنامه واتساپپیام صوتی در برنامه واتساپدر حالی که هیچ چیز هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است، اما بسیاری از کاربران هنگام نصب نسخه بتا، متوجه شده‌اند که پیام صوتی در برنامه واتساپ قابلیت تغییر سرعت صدا را دارد. به نحوی که اگر به تصاویر فوق دقت کنید، شما با زدن روی دکمه 2X (که متغییر خواهد بود) می‌توانید سرعت را چنان که دیده می‌شود عوض کنید.

با این وجود دقت کنید که از میان بسیاری از کاربرانی که نسخه بتا را نصب کرده‌اند، تنها بخشی از آن‌ها موفق شده‌اند تا به این ویژگی دسترسی داشته باشند. این یعنی قابلیت‌های جدید در نسخه‌های بتا پیامرسان واتساپ در مناطق مختلف جهان با سرعت متفاوتی منتشر می‌شود و ممکن است که برای مثال، کاربران اروپایی قابلیت‌های دیگر و متفاوتی را نسبت به آسیا داشته باشند. همچنین لازم به ذکر است که دیگر ویژگی‌های اضافه شده به این نسخه علاوه بر تغییر سرعت پیام صوتی در پیامرسان واتساپ دیدن تصاویر به صورت پیام‌های بزرگ‌تر، پیش‌نمایش پیام‌های ویدیویی و فرستادن پیام‌هایی است که به صورت خودکار پس از مدتی حذف می‌شوند.

به هر حال قوانین جدید این پیامرسان کاربران بسیاری را از آن دور کرده، اما می‌بینیم که هنوز هم ویژگی‌های جدیدی را اضافه می‌کند تا شاید افراد برای پذیرفتن آن‌ها قانع شوند!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید