ویژگی آواتار واتساپ در دسترس کاربران قرار گرفت

ویژگی آواتار واتساپ در حال گسترش و ارائه به کاربران است

واتساپ، ویژگی آواتار را برای برخی از کاربران بتا در اندروید عرضه می‌کند. آواتار واتساپ را می‌توان به عنوان استیکر شخصی‌سازی شده استفاده کرد. چند هفته پیش، واتساپ تعدادی ویژگی جدید را برای کاربران خود در سراسر جهان آزمایش و ارائه کرد.

این شرکت شروع به آزمایش لینک‌های تماس واتساپ کرد. این کار به کاربران اجازه می‌داد یک لینک تماس صوتی یا تصویری واتساپ را ایجاد کرده و سپس آن را با سایر کاربران به اشتراک بگذارند. به زودی این ویژگی برای اکثر کاربران در سراسر جهان عرضه خواهد شد!

 اکنون، واتساپ در حال آزمایش یک ویژگی جدید دیده شده است که به کاربران خود امکان می‌دهد یک آواتار تنظیم کنند. این ویژگی یا همان آواتار واتساپ در اپلیکیشن اندروید برخی از کاربران خوش شانس مشاهده شده است و انتظار می‌رود در روزهای آینده قبل از اینکه شرکت متا آن را در سایر پلتفرم‌ها نیز در دسترس قرار دهد، برای کاربران بتا نیز عرضه شود. بیایید ویژگی آواتار واتساپ را با جزئیات بررسی کنیم.

 قابلیت تست آواتار واتساپ در اندروید

ویژگی آواتار واتساپ در دسترس کاربران قرار گرفت - WhatsApp Testing Avatar Feature on Android

 در واقع آواتار، روشی جدید برای بیان خود در برنامه است. آواتار واتساپ که قبلاً در فیس بوک و اینستاگرام وجود داشت، اکنون در حال گسترش  برای اپلیکیشن واتساپ می‌باشد. همانطور که WABetainfo گزارش داده است، با نسخه بتای واتس اپ ٢.٢٢.٢٣.٨ و ٢.٢٢.٢٣.٩ برای اندروید، برخی از کاربران خوش شانس از این ویژگی برخوردار شده‌اند. در اینجا نحوه دسترسی به آن و نحوه ظاهر آن در برنامه WhatsApp آورده شده است.

 برنامه آواتار واتساپ را می‌توانید در گزینه‌های تنظیمات برنامه پیدا کنید و از هم‌اکنون در نسخه بتا بین گزینه‌های Account و Chat قرار دارد. با آواتارها، کاربران می‌توانند هویت خود را با تنظیم یک عبارت دیجیتال در برنامه شخصی سازی کنند.

واتس‌اپ به‌طور خودکار پس از انجام تنظیمات اولیه، یک بسته برچسب کاملاً جدید ایجاد می‌کند. هنگامی که استیکرها را اضافه کردید، می‌توانید استیکرها را با دوستان و خانواده در یک چت گروهی یا فردی به اشتراک بگذارید.

ویژگی آواتار واتساپ در حال گسترش و ارائه به کاربران است

 هنگام اشتراک گذاری استیکرها، واتساپ یک تب جدید در کنار ایموجی‌ها، گیف‌ها، استیکرها و آواتارها اضافه می‌کند. از آنجایی که این ویژگی در حال حاضر تنها برای چند کاربر بتا در اندروید در دسترس است، به نظر می‌رسد این ویژگی هنوز در مرحله عرضه اولیه است و طی چند روز آینده، ویژگی Avatar این به‌روزرسانی را برای کاربران بتا بیشتری عرضه کند.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید