اپلیکیشن واتساپ با قابلیت شکلک‌های بیشتر می‌آید

شکلک های بیشتری به قابلیت واکنش اپلیکیشن واتساپ می آید

چند هفته پیش، اپلیکیشن واتساپ قابلیت واکنش به یک پیام را با شش ایموجی مختلف منتشر کرد. این ویژگی که مدت‌ها در انتظارش بودیم در حال حاضر تغییراتی را دریافت کرده است، زیرا این برنامه به زودی این عملکرد را در صورت استفاده در یک آلبوم عکس مشترک یا چت گروهی بهتر نشان می‌دهد.

اکنون، واتس‌اپ در حال آماده‌سازی نسخه بهبودیافته این ویژگی است و به شما اجازه می‌دهد با هر شکلک موجود واکنش نشان دهید. متأسفانه، این ویژگی در حال حاضر فعال نیست، به این معنی که مشخص نیست واتس‌اپ چه زمانی آن را برای تست کنندگان عمومی یا برای همه افراد منتشر می‌کند، اما به دلیل تعداد ویژگی‌هایی که این برنامه در سال گذشته منتشر کرده، به احتمال بسیار زیاد بزودی آشکار گردد.

اپلیکیشن واتساپ با قابلیت بهتر

شکلک های بیشتری به قابلیت واکنش اپلیکیشن واتساپ می آید

در حالی که Reaction 2.0 آماده نیست، ویژگی مهم دیگری در آینده نزدیک وجود دارد: توانایی استفاده از چندین دستگاه با یک حساب WhatsApp. همانطور که توسط WABetaInfo گزارش شده است، توانایی واکنش با هر شکلک قبلاً در نسخه بتا این برنامه برای اندروید و دسکتاپ منتشر شده است. در حال حاضر، منابع نیز در نسخه iOS رویت شد.

هنگامی که این ویژگی در اختیار همه کاربران قرار می‌گیرد، هنگام فشار دادن طولانی یک پیام، به‌جای «شست بالا»، «قلب قرمز»، «اموجی خنده‌دار»، «اموجی شگفت‌زده»، «اموجی غم‌انگیز» و «دست‌ها با هم»، واتس‌اپ همچنین یک دکمه «+» را نمایش می‌دهد که به شما امکان می‌دهد با هر شکلک موجود واکنش نشان دهید.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید و فعال سازی آن باید منتظر ماند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید