حتی بعد از شروع تماس‌های گروهی در WhatsApp به آن بپیوندید

تماس‌های گروهی

WhatsApp ویژگی تماس‌های گروهی جدیدی را به سیستم عامل خود ارائه داده که به شما امکان می‌دهد حتی پس از شروع تماس رمزگذاری شده به آن ملحق شوید.

قبلا فقط در هنگام برقراری تماس و زنگ زدن تلفن می‌توانستید به تماس‌های گروهی در WhatsApp بپیوندید، این موضوع بدان معنا است که اگر اعلان اولیه را از دست دادید و تماس گروهی شروع شده بود، قطعا نمی‌توانستید کاری برای پیوستن به مکالمه انجام دهید.

تماس‌های گروهی در WhatsApp

حتی بعد از شروع تماس‌های گروهی در WhatsApp به آن بپیوندید - whatsapp group calling 1

تماس‌های مشترک همه اینها را تغییر می دهد. اکنون، اگر کسی تماس‌های گروهی را از دست بدهد، هر زمان که دوست دارد می‌تواند به آن بپیوندد. همچنین می‌توانید مکالمه را رها کرده و همچنان که تماس ادامه دارد دوباره به آن ملحق شوید.

واتس اپ می‌گوید این ویژگی جدید کاهش بار پاسخگویی به تماس‌های گروهی هنگام شروع کار را به همراه دارد و سهولت مکالمات حضوری را به تماس گروهی با واتس اپ می‌رساند.

How To Add Eight Participants In WhatsApp Group Video And Voice Calls -  Gizbot News

WhatsApp علاوه بر تماس‌های قابل پیوند، صفحه اطلاعات تماس جدیدی نیز دارد، بنابراین می‌توانید ببینید چه کسی از قبل در تماس است و چه کسی دعوت شده اما هنوز به آن ملحق نشده است. اگر می‌خواهید بعدا به تماس بپیوندید، گزینه جدید نادیده گرفتن در برگه تماس‌ها نیز وجود دارد.

تماس‌های مشترک در حال حاضر در سطح جهانی در حال انجام است. توجه داشته باشید که فقط هشت شرکت کننده می‌توانند همزمان در تماس‌های WhatsApp فعال باشند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید