نرم افزار واتس‌اپ به زودی بر روی ویندوز و مک او اس قابل اجرا خواهد شد

نرم افزار واتس‌اپ به زودی بر روی ویندوز و macOS قابل اجرا خواهد شدنرم افزار واتس‌اپ مدتی است که روی رایانه‌ها نیز در دسترس قرار گرفته است، اما در اصل یک برنامه تلفن همراه است که برای دسکتاپ سازگار شده است. به گفته منبعی از ایتالیا، این در آینده تغییر خواهد کرد، زیرا این شرکت در حال توسعه یک نسخه کاملاً جدید برای ویندوز و macOS است.

نرم افزار واتس‌اپ

نرم افزار واتس‌اپ به زودی بر روی ویندوز و مک او اس قابل اجرا خواهد شد - gsmarena 002

اسکرین‌شات و گیف‌هایی توسط Aggiornamenti Lumia منتشر شد، نشان می‌دهد نرم افزار واتس‌اپ جدید چگونه خواهد بود و ویژگی‌های برجسته‌ی آن چیست.

نرن افزار واتس‌اپ UWP-پلتفرم جهانی ویندوز، به برنامه اجازه می‌دهد تا در ایکس باکس نیز استفاده شود و مطابق با ویندوز ۱۱ با پنل‌های نیمه شفاف طراحی خواهد شد. حتی زمانی که صفحه‌ی واتس‌اپ بسته است با دریافت اعلان‌ها طبق معمول کار می‌کند و شروع آن بیش از یک ثانیه طول نمی‌کشد.

همچنین ALumia فاش کرد که این نرم افزار واتس‌اپ دارای یک ویژگی طراحی است که برای دستگاه‌هایی با صفحه‌نمایش لمسی، بسیار زیبا خواهد بود.

نرم افزار واتس‌اپ به زودی بر روی ویندوز و مک او اس قابل اجرا خواهد شد - gsmarena 003تنظیمات در شش بخش دسته‌بندی می‌شوند(عمومی، حساب، چت، اعلان‌ها، ذخیره‌سازی، راهنما). این برنامه بسیار شبیه Skype به نظر می‌رسد، اما با برخی عناصر طراحی مسطح و رنگ سبز سنتی.

در ادامه WABetaInfo اضافه کرد که نسخه جدید به macOS نیز اضافه می‌شود. تغییرات اصلی شامل رابط کاربری بهبود یافته است، اما ETA هنوز ناشناخته مانده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید