واتساپ با قابلیت جدید Split-View تجربه کاربران تبلت‌ها را بهبود بخشید

به نظر می‌رسد یکی از محبوب‌ترین نرم‌افزارهای پیام‌رسانی در جهان ویژگی‌ای مخصوص تبلت‌ها عرضه کرده است. نسخه بتای واتساپ حالا در تبلت‌های اندرویدی دارای Split-View است.

یکی از چیزهای که واتساپ در چند سال اخیر از آن رنج می‌برد، پشتیبانی درست از تبلت بود اما به نظر می‌رسد که این موضوع ممکن است به زودی دچار تغییر شود. به گزارش سایت WABetaInfo، این اپلیکیشن پیام‌رسانی حالا سعی دارد خود را در زمینه پشتیبانی از تبلت‌ها بهتر کند و اولین قدم برای این کار پشتیبانی از ویژگی Split-View در تبلت‌هاست.

واتساپ مخصوص تبلت‌ها چگونه عمل می‌کند؟

طبق اطلاعاتی که منتشر شده این ویژگی برای کسانی که از این اپلیکیشن در تبلت خود استفاده می‌کنند بسیار مفید خواهد بود و به واتس‌اپ کمک می‌کند تا محیط کاربری خود را با صفحات بزرگ‌تر وفق دهد که می‌تواند منجر به تجربه بسیار بهتری شود. این قابلیت همچنین به کاربران اجازه انجام چند کار مختلف به شکل همزمان یا مولتی‌تسکینگ را نیز می‌دهد که در آن می‌توانید دو بخش مختلف از اپ را در یک صفحه استفاده کنید.

واتساپ

در اسکرین شات منتشر شده از سوی WABetaInFO می‌توانید ببینید که صفحه میان مخاطبین و چت‌های شما در سمت چپ و مکالمه اصلی در سمت راست تقسیم شده است. در گذشته صفحه چت‌های شما یا مکالمه‌های شما کل صفحه را اشغال می‌کردند.

چند وقت پیش نیز واتساپ Companion Mode را اضافه کرد که به شما اجازه می‌داد که یک تبلت اندرویدی را به اکانت فعلی خود در واتس‌اپ وصل کنید. در حالی که کاربران دیگر نیاز به روش‌های مختلف و عجیبی برای راه‌اندازی واتس‌اپ روی تبلت ندارند، این مد برای صفحات بزرگ‌تر بهینه نشده بود و حالا با این ویژگی و بتای جدید، استفاده از این اپلیکیشن در تبلت‌ها بسیار لذت‌بخش‌تر می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید