واتس‌اپ در حال آزمایش قابلیت مخفی کردن وضعیت Last Seen از افراد ناشناس است

واتس‌اپ در حال آزمایش قابلیت مخفی کردن وضعیت Last Seen از افراد ناشناس استواتس‌اپ در تلاش است تا سطح بالاتری از حریم خصوصی را به پلتفرم خود اضافه کند. اکنون 9to5Mac در مورد به‌روزرسانی جدید گزارش می‌دهد که واتس‌اپ در حال آزمایش قابلیتی با عنوان «مخفی کردن وضعیت Last Seen به‌طور خودکار برای حساب‌های ناشناس» است.

واتس‌اپ در حال آزمایش قابلیت مخفی کردن وضعیت Last Seen از افراد ناشناس است

مخفی کردن وضعیت Last Seen از افراد ناشناس، اولین بار توسط WABetaInfo کشف شد و از اطلاعات آخرین بازدید در برابر افراد ناشناس در واتس‌اپ محافظت می‌کند، حتی اگر در همان زمان، آنلاین باشید. این تغییر در حال حاضر برای برخی از حساب‌ها فعال است، در حالی که تعدادی از کاربران واتس‌اپ اخیراً گزارش کرده‌اند که دیگر قادر به مشاهده وضعیت WhatsApp سایر کاربران نیستند.

واتس‌اپ در حال آزمایش قابلیت مخفی کردن وضعیت Last Seen از افراد ناشناس است - WhatsApp last seen statusمخفی کردن وضعیت Last Seen از افراد ناشناس، جزئی از اقدامات جدید واتس‌اپ برای حفظ حریم خصوصی و امنیتی است که این شرکت انجام می‌دهد. همچنین اضافه کرده است که برای کاربرانی که شماره تلفن شما را در مخاطبین خود ذخیره کرده‌اند یا قبلاً در واتس‌اپ با شما گفتگو کرده‌اند، هیچ تغییری نمی‌کند و همچنین شامل مشاغلی (با نسخه Business Whatsapp) نیز می‌شود که قبلاً با آن‌ها مکالمه داشته‌اید.

علاوه بر این، واتس‌اپ گزینه جدیدی را برای حفظ حریم خصوصی آزمایش می‌کند که به شما امکان می‌دهد قابلیت مخفی کردن وضعیت Last Seen را برای خود از حساب‌های خاصی که انتخاب می‌کنید، فعال کنید. این ویژگی به شما کنترل بیشتری بر روی افرادی که می‌توانند آنلاین بودن شما را ببینند، می‌دهد. در حال حاضر، این ویژگی برای آزمایش‌کنندگان بتا در هر دو نسخه بتای iOS و Android واتس‌اپ در دسترس است.

واتس‌اپ در حال آزمایش قابلیت مخفی کردن وضعیت Last Seen از افراد ناشناس است - WhatsApp testing a new privacy feature that hides your Last Seen status from strangers

در حال حاضر، هیچ نشانه‌ای از زمان در دسترس بودن قابلیت مخفی کردن وضعیت Last Seen از افراد ناشناس برای همه کاربران واتس‌اپ وجود ندارد.

قابلیت پیام‌های ناپدید شونده واتس‌اپ

واتس‌اپ سخت در تلاش است تا پلتفرم چت خود را بهبود ببخشد، ویژگی‌های جدید و مفید دائماً توسط این شرکت آزمایش می‌شود. اخیراً ما در مورد به‌روزرسانی جدیدی برای واتس‌اپ شنیده‌ایم که گزینه‌های بیشتری را برای پیام‌های ناپدید شونده در iOS و Android ارائه می‌دهد.

واتس‌اپ در حال آزمایش قابلیت مخفی کردن وضعیت Last Seen از افراد ناشناس است - gsmarena 001 ۸

پیام‌های ناپدید شونده اساساً پیام‌هایی هستند که پس از مدت زمان مشخصی که در برنامه توسط شما از قبل تنظیم شده، به‌طور خودکار حذف می‌شوند و اکنون، کاربران اندروید و iOS دو ویژگی جدید برای تکمیل مجموعه ویژگی‌های پیام‌های ناپدید شونده دریافت می‌کنند: پیام‌های ناپدید شونده پیش‌فرض و مدت زمان چندگانه.

این به‌روزرسانی جدید این امکان را برای شما فراهم می‌کند که پیام‌های ناپدید شونده را به‌ طور پیش‌فرض برای همه چت‌های جدید، در مدت زمان انتخابی خود فعال کنید. علاوه بر این، همچنین می‌توانید زمان پیش‌فرض ناپدید شدن پیام‌ها را برای چت‌های گروهی تنظیم کنید (البته این ویژگی به طور پیش‌فرض فعال نیست). علاوه بر این، ۲۴ ساعت و ۹٠ روز به عنوان گزینه‌های مدت زمان دریافت می‌کنید.

قابلیت ادغام کیف پول دیجیتال Novi واتس‌اپ برای کاربران مستقر در ایالات متحده فعال است

اما واتس‌اپ به همین جا بسنده نکرده است، اخیراً یکی از ویژگی‌های مفید مانند ادغام با کیف پول دیجیتال Novi (در ایالات متحده) را در دسترس قرار داده است، اکنون تعداد محدودی از کاربران مستقر در ایالات متحده می‌توانند ارسال و دریافت پول را با استفاده از Novi آزمایش کنند.

واتس‌اپ در حال آزمایش قابلیت مخفی کردن وضعیت Last Seen از افراد ناشناس است - Novi digital wallet goes live on WhatsApp for some users

مدت زیادی است که واتس‌اپ روی یکپارچه‌سازی Novi کار می‌کند و ما از نسخه 2.21.22.6 گزارش‌ها و شایعاتی در مورد این ادغام شنیده‌ایم، در حال حاضر این برنامه بدون هیچ کارمزد و کمیسیونی، انتقال پول را انجام می‌دهد.

قابلیت پشتیبانی چند دستگاهی واتس‌اپ

یکی دیگر از ویژگی‌های بسیار مفید و راحت واتس‌اپ، پشتیبانی از چندین دستگاه است که مدت زیادی است در مورد آن صحبت و آزمایش شده است. این ویژگی اساساً به شما این امکان را می‌دهد که چندین دستگاه را به حساب واتس‌اپ خود متصل کنید و حتی بدون نیاز به اتصال تلفن خود به اینترنت، می‌توانید از رایانه خود با دیگران مکالمه کنید.واتس‌اپ در حال آزمایش قابلیت مخفی کردن وضعیت Last Seen از افراد ناشناس است - WhatsApp Linked Devices UIویژگی پشتیبانی از چند دستگاه در دوره آزمایشی خود بود و کاربرانی که برای آزمایش آن شرکت کرده‌اند، اکنون این ویژگی را برای همیشه دارند که می‌تواند به این معنی باشد که این ویژگی به عنوان بخشی از یک به‌روزرسانی اجباری گنجانده می‌شود.

واتس‌اپ همچنین در حال کار بر روی امکان پیوند دادن بیش از یک تلفن به حساب کاربری خود است، همانطور که احتمالاً می‌دانید، در حال حاضر فقط یک تلفن مجاز به اتصال به یک حساب واتس‌اپ است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید