واتس‌اپ، ویژگی پیام‌های ناپدید شونده را به‌طور پیش‌فرض برای ۹۰ روز فعال کرد

واتس‌اپ، ویژگی پیام‌های ناپدید شونده را به‌طور پیش‌فرض برای ۹۰ روز فعال کرد - gsmarena 002 ۲ 1واتس‌اپ‌ در نوامبر (آبان) سال گذشته، ویژگی پیام‌های ناپدید شونده را معرفی کرد که چت‌ها را پس از ۷ روز به‌‌طور خودکار حذف می‌کرد و یک سال بعد، این محدودیت زمانی را افزایش داده است و به شما امکان می‌دهد پیام‌هایی را برای حذف خودکار پس از ۲۴ ساعت یا ۹۰ روز علاوه بر گزینه یک هفته‌ای قبلی تنظیم کنید.

واتس‌اپ، ویژگی پیام‌های ناپدید شونده را به‌طور پیش‌فرض برای ۹۰ روز فعال کرد - gsmarena 001 ۹نه فقط این، کاربران واتس‌اپ اکنون این گزینه را نیز خواهند داشت که به‌طور پیش‌فرض ویژگی پیام‌های ناپدید شونده را برای همه چت‌های فردی جدید فعال کنند (قبلاً باید به صورت دستی فعال می شد).

هنگامی که پیام‌های ناپدید شونده پیش‌فرض را روشن می‌کنید، برنامه، پیامی را در چت‌های شما نمایش می‌دهد همان‌طور به فرد مقابل نمایش می‌دهد، بنابراین طرف مقابل متوجه می‌شود که این پیام شخصی نیست. کاربران واتس‌اپ همچنین می‌توانند ویژگی پیام‌های ناپدید شونده را برای چت‌های گروهی جدید نیز فعال کنند.

نحوه فعال کردن ویژگی پیام‌های ناپدید شونده در واتس‌اپ

ویژگی پیام‌های ناپدید شونده واتس‌اپ، به‌طور پیش‌فرض برای 90 روز فعال شداین ویژگی جدید اختیاری است و واتس‌اپ بیان می‌کند که بر چت‌های موجود شما تأثیری نمی‌گذارد. برای فعال کردن آن در دستگاه‌های آیفون و اندروید، به تنظیمات WhatsApp > حساب > حریم خصوصی > منوی تایمر پیش‌فرض پیام بروید و مدت زمان را انتخاب کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید